Dream Out Loud

Dream Out Loud - New pieces designed by Selena #25

7. března 2014 v 14:35 | blair.

Zdravím všechny a hned se pouštím do novinek. Jako první tady mám spoustu nových fotek na kterých jsou modelky v oblečení z nové jarní/letní kolekce pro Dream Out Loud! Musím říct, že kousky se opravdu povedly, některé se mi líbí víc a některé méně, mám i pár svých favoritů, které bych si oblékla i já.

image host image host image host image host image host

Dream Out Loud - New pieces designed by Selena #24

5. března 2014 v 14:35 | blair.

Objevila se jedna nová fotka, na které můžete vidět nové kalhoty ze Seleniné vlastní značky a jarní/letní kolekce, Dream Out Loud. Kalhoty jsou opravdu dokonalé, líbí se mi i, že jsou v šedé barve, navíc jsou opravdu jednoduché! Zkrátka paráda.

image host

Dream Out Loud - Promotionals #09

26. února 2014 v 16:05 | blair.

Druhá a zároveň poslední věc, co pro vás dneska mám je tato nová dokonalá fotka pro jarní/letní kolekci Seleniné vlastní značky Dream Out Loud. Selena je na fotce fakt dokonalá s trašně se mi líbí to oblečení! Waw! Opravdu asi nejhezčí fotografie z tohoto photoshootu, ale zatím jsme neviděli všechny, což mě celkem štve, protože si myslím, že už by fotky mohli zveřejnit.

image host

Dream Out Loud - Promotionals #08

23. února 2014 v 10:06 | blair.

Dále tu mám jednu novou promo fotku pro jarní/letní kolekci, Seleniné vlastní značky, Dream Out Loud. Škoda, že se už fotky neobjevily v dobré kvalitě a všechny, ale i tak jsem ráda, za ty, co máme. Selena je na téhle fotce opravdu úžasná, jinak ji zveřejnili na Facebooku této značky, kdo chce třeba vidět všechny fotky a novinky, co budou přidávat, můžete dát ZDE, to se mi líbí.

image host

Dream Out Loud - Promotionals #07

20. února 2014 v 10:47 | blair.

Taktéž se objevila nová fotografie pro jarní/letní kolekci Seleniné vlastní značky, Dream Out Loud. Tato fotka je opravdu boží a už se těším, až se všechny fotky z nové kolekce objeví v HQ kvalitě. Selena tady má úžasné doplňky, kraťasy a hlavně tílko.

image host

Dream Out Loud - Promotionals #06

15. února 2014 v 23:00 | blair.

Na facebookové stránce Dream Out Loud se také objevila nová fotka, která patří do jarní/letní kolekce této značky. Na fotce je Selena opravdu nádherná, strašně se mi líbí to oblečení, její vlasy a celkově je ta fotka opravdu nádherná. Snad se co nejdříve objeví další fotky a hodně kvalitní.

image host

Dream Out Loud - Videos #02

14. února 2014 v 20:13 | blair.
Objevilo se jedno nové krátké video, ve kterém Selenina vlastní módní značka, Dream Out Loud, oznamuje novou kolekci! Selena navíc ve videu říká "Od mého srdce k vašemu". Ve videu je opravdu dokonalá, i když je tam jen krátce. Toto video bylo zveřejněno dnes, zřejmě kvůli tomu, že je Valentýn, který se v Americe slaví opravdu hodně.

Drem Out Loud - Promotionals #05

7. února 2014 v 18:16 | blair.

Jarní/letní kolekce k Seleniné vlastní značce Dream Out Loud už se k nám blíží a já tu pro vás mám už první dvě promo fotografie, k této kolekci. Bohužel jsou v opravdu mizerné kvalitě, ale i tak se mi fotografie líbí, hlavně ta, jak Selena leží na zemi.

image host image host

Dream Out Loud - Behind the scene #02

7. února 2014 v 18:10 | blair.

Další jarní/letní kolekce nevyjde jen u Adidas NEO, ale také u Seleniné vlastní módní značky, Dream Out Loud. Přidávám pár fotek, které jsou hlavně z focení photoshootu a můžete vidět, že Selena opět fotila nějaký vážně krásný photoshoot, který se snad objeví co nejdříve.

image host image host image host image host

Dream Out Loud - New pieces designed by Selena #23

29. ledna 2014 v 17:25 | blair.

S módou a naší Selenou ještě rozhodně nekončíme! Stáhla jsem pro vás spoustu fotek, kde můžete vidět na modelkách nové kousky ze Seleniné vlastní módní značky "Dream Out Loud". Je to konkrétně jarní/letní kolekce, takže už jsou to outfity, které nemají tolik vrstev. Musím říct, že se mi líbí jenom nějaké, kousky předtím mě nadchly určitě víc, ale i tak si nemyslím, že je to zase nejhorší.

image host image host image host image host image host

Dream Out Loud - Behind the scene #01

29. ledna 2014 v 17:17 | blair.

Přidávám další úžasnou zprávu a to tu, že se Selena v lednu sešla s fotografy a společně začali fotit nový photoshoot pro jarní/letní kolekci pro její vlastní módní značku "Dream Out Loud". Objevily se tři fotky z focení a já už se teď na photoshoot strašně těším, protože jak pro Adidas NEO tak pro DOL jsou fotky vždycky opravdu dokonalé!

image host image host image host image host

Dream Out Loud - New pieces designed by Selena #22

29. ledna 2014 v 17:10 | blair.

Objevila se jedna nová fotografie s jedním můžem, který je u nového oblečení Seleny pro její vlastní módní značku, Dream Out Loud. Jak můžete vidět, Selena má nové mikiny a tepláky. Mě se strašně líbí hlavně ty tepláky s nápisem SELENATORS, určitě bych jedny takové chtěla, kdybychom si je mohli tady u nás v ČR koupit.

image host

Dream Out Loud - New pieces designed by Selena #21

11. října 2013 v 20:31 | blair.

Po delší době se objevila další fotka, na které můžete vidět nějaké věci ze Seleniné vlastní značky, Dream Out Loud. Tentokrát můžete vidět na fotce vyfoceno několik kabelek z této kolekce. Mě se opravdu líbí, chtěla bych takovou.

image host

Dream Out Loud - New pieces designed by Selena #17

6. září 2013 v 20:56 | blair.

Dneska jsem tu pozdě, protože jsem měla školu do půl druhé a pak jsem hned jela na trénink, který byl až do sedmi, takže jsem měla opravdu hoňky a na blog se našel čas až teď, snad vám to nevadí. Stránka, která zveřejňuje fotky oblečení ze Seleniné módní značky, Dream Out Loud, zveřejnila další fotku, na které jsou tentokrát dvě košile. Tu fialovou jsme podle mě už určitě někde viděli. Jsou to ale opět pěkné kousky.

image host

Dream Out Loud - New pieces designed by Selena #16

2. září 2013 v 17:07 | blair.

Po delší době byla opět zveřejněna další fotka nějakého kousku oblečení, který je součástí Seleniné značky Dream Out Loud. Tentokrát je to kožená bunda, s košilí a kalhotami. Podle mě je to trochu slabší kousek, ale i tak se mi to dost líbí a myslím si, že pro lidi s jednodušším stylem je to ideální.

image host
 
 

Reklama