Adidas NEO

Adidas NEO - Promotionals images in Sochi

5. března 2014 v 14:25 | blair.

Konečně jsem se dostala na počítač a hned jdu přidat všechno, co mi zde chybí, abych to měla co nejdříve! Jako první tady mám dva obrázku ze Sochi v Rusku, kde se prodává kolekce Adidas NEO také a už i jarní/letní kolekce. Dva obrázky jsou z nějakého obchodu, který je právě v Sochi. Škoda, že u nás se Selena v obchodech kde se Adidas NEO prodává, neobjevuje více.

image host image host

Adidas NEO - Behind the scene #25

23. února 2014 v 9:59 | blair.

Pro Adidas NEO se také objevily dvě nové fotky ze zákulisí focení photoshootu pro jarní/letní kolekci. Selena je na fotkách opravdu dokonalá, strašně se mi líbí to kytkované pozadí na první fotce.

image host image host

Adidas NEO - Things from the collection #04

23. února 2014 v 9:51 | blair.

Dobré ráno. Prvně se moc omlouvám, že jsem včera nepřidala novinky, ale chtěla jsem dodělat animace, o které jste si psali. Stále si můžete objednat a já budu jenom ráda, protože mě to neskutečně baví. Jako první novinku tady pro vás mám fotku z obchodu ve Franfurktu, kde se začala prodávat jarní kolekce značky Adidas NEO, pro kterou je Selena tváří.

image host

Adidas NEO - Behind the scene #24

21. února 2014 v 9:35 | blair.

Další věc, kterou tu mám a týká se značky Adidas NEO, je nová fotka ze zákulisí focení photoshootu pro jarní/letní kolekci. Fotky v tomhle prostředí se mi líbí opravdu hodně, navíc se mi strašně líbí ta bunda, kalhoty, tílko a boty.

image host

Adidas NEO - Things from the collection #03

21. února 2014 v 9:27 | blair.

Dobré ráno všem, jsem tu a můžeme se pustit do novinek! Jako první tady pro vás mám tři fotky, na kterých můžete vidět tenisky z jarní/letní kolekce Adidas NEO. Ty druhé by měly být do kolekce zařazeny nově. Mně se osobně líbí nejvíc ty poslední.

image host image host image host

Adidas NEO - Behind the scene #23

20. února 2014 v 12:03 | blair.

Našla jsem další fotografii ze zákulisí focení photoshootu pro jarní/letní kolekci značky Adidas NEO. Selena je na téhle obzvláště dokonalá, miluju ten svetr. Zajímalo by mě také, jestli to opravdu kreslí ona, nebo je to předkreslené...

imgbox

Adidas NEO - Behind the scene #22

19. února 2014 v 10:27 | blair.

Dobré ráno všem! Mám tu pro vás připraveno hodně věcí, takže se do toho hned pustíme! Jako první tady mám pro vás jednu fotku z focení photoshootu pro jarní/letní kolekci Adidas NEO. Fotky měly být každý den, ale nějak se to zastavilo, tak uvidíme, jak to poběží dál.

image host

Adidas NEO - Behind the scene #21

16. února 2014 v 23:08 | blair.

Dneska přidávám novinky později, ale snad se nic nestalo. Celý večer jsem za to makala na menu, které je na 90% hotové a dokončím ho zítra. Snad jste spokojeni:). Máme tu nový den a také jednu novou fotku ze zákulisí focení photoshootu pro jarní/letní kolekci značky Adidas NEO.

image host

Adidas NEO - Behind the scene #20

15. února 2014 v 22:34 | blair.

Objevila se jedna další nová fotografie pro Adidas NEO. Jak jsem psala, každý den po týden se bude objevovat nějaká nová z focení photoshootu pro novou kolekci. Na této je Selena opět úžasná, má tam naprosto dokonalé květované šaty, které ke kolekci patří.

image host

Adidas NEO - Behind the scene #19

15. února 2014 v 16:15 | blair.

Adidas NEO si pro nás opět něco přichystalo a to, že budou následující týden přidávat fotky ze zákulisí focení photoshootu pro jarní/letní kolekci, která se 12.února dostala do obchodů. Už tady mám jednu fotografii, na které je Selena opravdu dokonalá. Už se moc těším na další fotografie.

image host

Adidas NEO - Promotionals #29

14. února 2014 v 18:53 | blair.

Přidávám i 11 HQ fotografií, které se objevily po uvedení jarní/letní kolekce do obchodů. Jsou to promo fotky, nebo-li photoshoot, který je opravdu dokonalý! Selena je na fotkách opravdu luxusní, navíc jsem strašně ráda za tu kvalitu, protože, kdyby byly každé fotky takové, tak palec nahoru!

image host image host image host image host image host

Adidas NEO - Behind the scene #18

14. února 2014 v 18:39 | blair.

12.února, teda ve středu vtrhla do obchodů nová jarní/letní kolekce značky Adidas NEO, pro kterou Selena spolupracuje. Proto se objvilo spoustu fotek. Tyto první dvě jsou z Behind the scene. Mají to opravdu dokonale udělané a propracované, jak to prostředí, tak outfity!

image host image host

Adidas NEO - Commercial for Spring/Summer collection 2014

12. února 2014 v 14:42 | blair.
Ještě se vrátíme zpátky ke značce Adidas NEO a jarní/letní kolekci. Objevilo se totiž po době plné sneak peeků a čekání, video, které tuto kolekci propaguje. Selena je ve videu opravdu nádherná a můžete tam vidět spoustu kousků, které jsem vám už v jednom článku přidávala.

Adidas NEO - Sneak peek from new collection #07

12. února 2014 v 14:12 | blair.
Přidávám poslední, včerejší sneak peek pro Adidas NEO. Selena v něm tentokrát mluví o naprosto dokonalém svetr, který bych opravdu chtěla. V komentářích se opět můžete soutěže zúčastnist, tedy aspoň doufám, že se mohou zúčastnit i lidé, kteří nejsou z Ameriky. Mě se z kolekce líbí opravdu hodně kousků a doufám, že bude dostupná i tady u nás.

Pozor toto video nebude online po dlouhou dobu!

Adidas NEO - Promotionals #28

10. února 2014 v 19:23 | blair.

Přidávám ještě jeden článek do rubriky Adidas NEO a to novou promo fotografii pro jarní/letní kolekci. Selena je na fotce v květovaných šatech o kterých jsem vám v minulém článku psala.

image host
 
 

Reklama