Červen 2015

Welcome again!!

26. června 2015 v 23:14 | blair.

Ahoj všichni! Asi jsem zřejmě hodně z vás překvapila, ale ano jsem zpět! Po opravdu hodně dlouhé době, jsem se rozhodla, že tuto stránku obnovím. Musím říct, že mi to v poslední době začalo hodně chybět, hlavně Selena a teď s všemi těmi novinkami, které oznámila jsem ještě víc nadšená do blogování právě o ní! Budou akorát začínat prázdniny, takže snad bude čas, ale nikdy radši nic neslibuji! Co se týče blogu, tak v únoru oslavil 2.narozeniny, ale rok jsem na tomhle blogu vůbec nebyla, takže nevím, jestli to můžeme brát. Určitě jste si všimli úplně nádherného layoutu od FoXx, který se opravdu vydařil. Najdete tady už snad všechno info, jediné co musím dodělat je menu a poté obrázky k rozcestníkům a důležitým článkům, ale už se můžete těšit na novinky! Bohužel začnu přidávat až od neděle, protože zítra jedu na Utubering! Opravdu se těším, ale jsem docela nervózní, protože je to moje první takováhle velká akce a co jsem četla má tam být opravdu HODNĚ lidí! Ale určitě si to užiju!

Pokud chcete s touto stránkou spřátelit klikněte SEM.
Pokud se chcete zapsat do fanclubu, což budu ráda, klikněte SEM.

Good For You (2015)

26. června 2015 v 22:50 | blair. |  Official music videos
Dnes, 26.června se objevil videoklip k nové písni "Good For You". Selena už sama informovala o tom, že se bude píseň ve videoklipu lišit od té normální. V originální písni se objevil také rapper A$AP Rocky. V této verzi ale není a neobjevil se ani ve videoklipu. Klipová verze písně není skoro vůbec podbeatovaná, je to opravdu skoro jen zpěv Seleny a já musím říct, že se mi tahle verze líbí stejně jako originál. Obě do sebe něco mají, mám ráda tu rappovací část, ale zároveň ten čistý hlas a jednoduchou hudbu.


Fanclub

25. června 2015 v 20:56 | blair.

Jsi fanoušek Seleny Gomez a chtěl bys to nějak dokázat? Pak neváhej a zapiš se do fanclubu na tomto blogu! Stačí jen vyplnit jednoduchou přihlášku:

» Přezdívka, jméno
» Web, blog
» Co máš na Seleně nejraději?

Wanna be affiliates?

25. června 2015 v 19:41 | blair. |  My affiliates

Chceš se spřátelit s touto stránkou? Do komentářů vyplň tuto příhlášku:

» Přezdívka, jméno
» Web, blog
» Proč chceš spřátelit?

Pár pravidel, které bys měl dodržovat:

» Nepsat na tento blog vulgární komentáře, které budou nějak urážet tento blog nebo Selenu (samozřejmě konstruktivní kritiku beru).
» Obíhat aspoň 2x do týdne.
» Oznámit mi, pokud budeš mít hiatus.
» Nepsat komentáře typu: Ahojky, obíhám.

Pokud se ti neozvu do týdne znamená to, že s tebou nechci spřátelit.

Good For You (2015) - Audio

24. června 2015 v 11:41 | blair.
22.června Selena vypustila svůj nový singl s názvem "Good For You". V příštích několika dních se objeví také nový videoklip. Píseň zatím sklízí obrovský úspěch, hlavně díky úplně novému stylu, ve kterém se ponese celé nové album!


BOYFRIENDS

23. června 2015 v 19:58 | blair.
Nick Jonas a Selena spolu začali chodit v roce 2008, krátce poté, co se Nick rozešel se zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus. Byla to jedna z věcí, které vyvolaly zvěsti o soupeření mezi Miley a Selenou. Nicméně, Selena a Nick to ukončili ten samý rok. Jejich románek se ale opakoval v roce 2010, kdy byl Nick na turné.

Selena a Taylor si získali docela útulnou chvíli v roce 2009, když byla Selena nakupovat s Taylorovou mladší sestrou. Oba dva se setkali, když byli ve Vancouveru. Nicméně tlak médií, se pro ně stal příliš a tak vztah ten samý rok ukončili.

Cameron Michael Quiseng a Selena byli společně spatřeni na bowlingu v roce 2010. Cameron o Seleně během jejich rozhovoru moc hezky mluvil. Cameron byl ale také spatřen třeba se Seleninou rodinou. Cameron je basista kapely AllStar Weekend.

Na konci roku 2010, konkrétně v prosinci vznikla fáma, že slavný zpěvák Justin Bieber a Selena spolu něco mají. Na začátku roku 2011, se jejich vztah potvrdil společnou dovolenou v Mexiku. Jejich vztah trval opravdu dlouhou dobu, až do začátku roku 2013, kdy se údajně rozešli. Důvod není úplně jistý, mnoho lidí si však myslí, že se Selena rozešla s Justinem kvůli jeho chování, ve vztahu měli ale už spoustu neshod. V létě 2013 však dorazil Justin na Seleninu oslavu narozenin a dokonce zveřejnil jednu jejich společnou fotku. Selena stále říká, že Justina podporuje a pořád jí na něm záleží. Justin v roce 2013 také vydal píseň "All That Matters", která měla být věnována Seleně ještě v době, kdy byli tito dva zamilovaní až po uši. Dlouho poté se mezi nimi děli všelijaké věci, které pěkně zamávali s bulvárem, ale nikdy to nebylo nic oficiálního.

Na začátku roku 2015 také vznikla fáma, že Selena něco má s producentem a DJem Zeddem. Po dobu pár měsíců se společně scházeli a trávili spolu čas, nikdy však svůj vztah stoprocentně nepotvrdili. Nahráli společnou píseň "I Want You To Know", ke které také natočili videoklip. Po 4 měsících údajného vztahu se ale rozešli, kvůli pracovnímu vytížení a také kvůli tomu, že jejich city zřejmě nebyli tak hluboké jak si oba mysleli. Stále se ale navzájem podporují a jsou přátelé.

FAMILY

23. června 2015 v 19:46 | blair.
Amanda Teefey (dříve Gomez) je Seleny maminka. Mandy porodila Selenu už v 16 letech. Od roku 1992 až do roku 1997 byla vdaná za Richarda Gomeze. V roce 2006 se opět vdala a to za Briana Teefeyho. Mandy byla dříve herečka, která vystupovala na pódiu, což inspirovalo Selenu k hledání příležitostí už jako malé dítě.

Ricardo Joel Gomez je Seleny pravý biologický otec. Ricardo opustil rodinu v roce 1997, kdy se rozvedl s Amandou. Seleny vztah s jejím otcem je neznámý, ale stýkali se i po rozvodu rodičů.

Brian Teefey je Seleny nevlastní otec. Selena s Brianem vychází a má ho velice ráda. Brian má společně s Amandou malou holčičku, Gracie Teefey. Už jednou se společně pokoušeli o dítě, měla to být holčička Scarlett, ale bohužel Amanda o dítě přišla v 16. týdnu.

Gracie Elliot Teefey je Seleny nevlastní mladší sestra. Gracie se narodila 12.června roku 2013. Selena je pro Gracie starší sestra a Gracie miluje, dokonce se svěřila, že se s ní velice ráda fotí a stará se o ni.

David Michael Cornett a Debbie Jean Gibson jsou Seleniny prarodiče. Bohužel o nich nevíme skoro žádné informace, jen to, že jsou to rodiče Amandy.

TATTOOS

23. června 2015 v 19:07 | blair.

První tetování má Selena na straně pravého zápěstí. Je to malá notička, která symbolizuje Seleny lásku k hudbě. Selena si toho tetování pořídila na začátku roku 2012, kdy oznámila svojí pauzu od hudby a začala se více věnovat filmům.
Druhé tetování má Selena vytetované na krku a je to římská číslice. Toto číslo má být pocta pro jednoho člena její rodiny, zřejmě její matce Mandy. Selena má vytetované číslo "LXXVI", což je číslo 76. Právě její matka se narodila roku 1976. Tetování si nechala udělat v září roku 2012.
Třetí tetování, které má vytetované na pravém boku, ukázala Selena veřejnosti v říjnu roku 2013. Sama ale potvrdila, že tetování velice dobře skrývala a má ho už více než přes rok. Nechala si vytetovat nápis "God Who Strengthens Me" (Bůh, který mě posiluje). V rozhovoru pro Ryana Seacresta prozradila, že je to její oblíbená část z bible z pasáže "I can do all things through Christ who strengthens me" (Můžu dělat všechny věci, skr Krista, které mě posilují).
Čtvrté tetování a zatím poslední, o kterém víme si nechala Selena vytetovat v červnu roku 2014. Na pravé straně jejích zad je vytetován arabský nápis "أحب نفسك أولا", který znamená "prvně miluj sám sebe". Selena měla prý text dokonale vymyšlený a tetování netrvalo moc dlouho.

FACTS

23. června 2015 v 18:38 | blair.
♦ Celým jménem se jmenuje Selena Marie Gomez.
♦ Má hnědé oči.
♦ Jmenuje se po slavné texasko-mexické zpěvačce Seleně Quintanilla-Pérez.
♦ Její matka jí porodila ve věku 16ti let.
♦ Její rodiče se rozvedli, když jí bylo 5 let.
♦ Má 6 psů.
♦ V roce 2013 porodila její matka malou holčičku, Seleny sestřičku, Gracie.
♦ Ráda tráví svůj volný čas s přáteli, poslouchá hudbu a nebo tancuje.
♦ Nazpívala úvodní píseň k seriálu "Wizards of Waverly Place".
♦ Miluje surfování a skateování.
♦ Její oblíbený předmět ve škole byla věda.
♦ Její jméno známená v řečtině "Měsíc".
♦ Je velkým fanouškem Johnnyho Deppa nebo Rachel McAdams.
♦ Její oblíbené jídlo je pizza, ale má také ráda čokoládu.
♦ Její oblíbený sport je fotbal nebo basketbal.
♦ Je velikou fanynkou Cheryl Cole a přeje si s ní nazpívat duet.
♦ Seleny oblíbený filmový žánr je horor.
♦ Jedna z jejích nejlepších kamarádek je Taylor Swift.
♦ V roce 2009 se stala nejmladší členkou organizace UNICEF.
♦ Její oblíbené ovoce je mango.
♦ Přiznala, že je shopaholic a miluje nakupování.
♦ Halloween je jeden z jejích nejoblíbenějších svátků.
♦ Svůj hlas chrání tím, že pije olivový olej.
♦ Její oblíbená skupina jsou Paramore.
♦ Selena je vážně nemocná, má totiž lupus.

Bad Blood (2015)

22. června 2015 v 18:43 | blair. |  Official music videos