Květen 2014

I AM LEAVING YOU LIKE A CHAMPION! LOVE WILL REMEMBER! YOU ALL ARE WRITTEN IN MY HEART!

12. května 2014 v 19:30 | blair. |  ♦Selenafanatics.blog.cz

Zřejmě se divíte, co je tohle za článek..ale už je tomu tak...už dál nemůžu. Zřejmě víte co teď nasleduje. Dlouhý srdcervoucí článek o tom, že končím. Ale už je čas. Tohle se strašně těžko píše, ale už tomu tak musí být.

Nevím co psát popravdě..je to divné a ještě včera jsem si myslela, jak to bude všecko krásné, úspěšné, bla bla bla. Někdy se ale všechno může změnit ze dne na den. Proto je důležité přežívat ze dne na den, dělat odvážná rozhodnutí a nad ničím moc dlouho nepřemýšlet. Není na to čas zkrátka. Dneska mi napsala spoluadminka, že končí a já jsem si uvědomila, že to chci taky. Vím, kolik z vás miluje tenhle blog. Ale taky musíte vědět, že to dělám hlavně kvůli sobě. A bohužel v poslední době tomu není. Chci vám všem moc poděkovat. Mám vás všechny uložené ve svém srdci, každého miláčka tohoto blogu a dokonce i lidi, které nemusím, protože mě něco naučili. Mě už to nebaví..víte včera jsem měla čas na novinky. Ale prostě se mi nechtělo. Je toho moc a mě upřímně nebaví překládat každý článek, protože všechno je důležité. Spoluadmina dalšího shánět nebudu. Když jsem před týdny nevěděla co s blogem a už jsem chtěla končit, tak si myslím, že získat admina bylo něco jako znamení. Bůh SF ještě nechtěl odepsat. No bohužel, už je asi opravdu čas...


Možná, že se někdy vrátím..ale zatím to tak nechci. Teď je hodně písemkové období, za chvilku jedu na cyklák a pak už prázdniny. A já o prázdninách nechci doplňovat každou druhou novinku. Třeba se vrátím. Ale prozatím to nechme tak:).

Poslední věc, kterou chci dodat je to, že miluju všechny z vás! Nejvíc ale svoje affka! Vy všichni jste mi dali tolik, opravdu vy jste pro mě to nejhlavnější na blogu! Protože pracuji na novém blogu, který tu určitě zveřejním, tak si vás všechny chci vzít na ten druhý blog! Určitě vás o tom budu informovat, a nenechám to jenom tak!!

I WILL ALWAYS LOVE YOU! I AM LEAVING YOU LIKE A CHAMPION! Udělala jsem tu spoustu věcí, na které nikdy nezapomenu. Naučila jsem se pořádně blogovat, ale hlavně je tohle můj první blog, na kterém jsem už přes rok. Děkuju moc VÁM VŠEM! YOU HAVE ALL WRITTEN YOUR NAMES IN MY HEART! Jakmile rozjedu nový blog, hodím sem adresu, hodím to na ask, kde mě můžete sledovat a taky to oznámím svým affkám!:3

I LOVE YOU AND I WILL NEVER STOPP!!:PP


SLEDUJ MĚ NA:

ASKU!


Instagram videos #02

10. května 2014 v 15:10 | blair. |  Instagram videos
Za tu dobu co jsme nic nepřidávaly, se také objevilo spoustu instagramových videí, které zveřejnila sama Selena. Níže si je můžete všechny prohlédnout. Musím říct, že všechny ty videa jsou opravdu dokonalé, hlavně ty kde zpívá nebo je na MET Gala!


Photogallery Update #01

10. května 2014 v 15:00 | blair. |  Photogallery Update

Přináším opravdu velký update všech osobních fotek, které se za tu dobu co jsme nic nepřídavaly, objevily. Jsou opravdu božské, ale nechce se mi to vypisovat, takže ve zkratce, najdete tu osobní fotky ze všech kategorií. Jinak fotografie jsou v galerii podle data, jak se objevovaly, takže už tam najdete i ty nejnovější.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Miscellaneous > Various pictures [59x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Miscellaneous > Instagram Pictures [26x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Miscellaneous > With fans [28x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Miscellaneous > Rare pictures [03x]

Book launch of Mirtha Michelle - 6th May

10. května 2014 v 14:15 | blair.

6.května se Selena objevila na soukromém obědě Mirthy Michelle, který byl věnován její nové knize. Selena zvolila opravdu zajímavý, ale přesto nádherný outfit. Měla také navíc naprosto dokonalé líčení + ten cop, strašně jí to slušelo. Přidávám fotky z oběda + fotky od paparazzi, když Selena odcházela.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Appearances > 2014 > Book launch of Mirtha Michelle in NY - 6th May [17x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Appearances > 2014 > Book launch of Mirtha Michelle in NY - 6th May [07x]

Videos from MET Gala (05/05/2014)

10. května 2014 v 14:10 | blair. |  Appearances videos
Přidávám spoustu videí z 5.května kdy se konala akce MET Gala. Selena zvolila naprosto dokonalý outfit, setkala se zde např. s Taylor Swift nebo Jessicou Alba a nechala se vyfotit jak na červeném koberci, tak i uvnitř.


MET Gala - 5th May

10. května 2014 v 14:05 | blair. |  Photogallery Update

5.května se konala prestižní akce MET Gala, na které Selena nesměla chybět. Všechny celebrity si oblékly dlouhé slavnostní šaty a Selena vypadala v nich vypadala naprosto skvěle, jako vždy. Zvolila si vínové šaty, podobné barvy, jako na iHearRadio Music Awards. Vlasy si zčesala a měla naprosto jednoduché a dokonalé líčení. Na akci se objevily celebrity jako Zooe Deschanel, Taylor Swift, Jessica Alba nebo Reese Witherspoon. Selena se objevila na červeném koberci, když na akci dorazila + se objevilo i pár fotek zevnitř. Přidávám také candids fotky, když Selena opouštěla svůj hotel při odchodu na akci a poté fotky při odchodu z této akce společně s dalšími celebritami. Videa přidám v dalším článku, protože jich je celkem hodně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Appearances > 2014 > MET Gala (Arrivals) - 5th May [66x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Appearances > 2014 > MET Gala (Inside) - 5th May [12x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Candids > 2014 > Leaving the MET Gala with Zooey Deschanel and Reese Witherspoon in NY - 5th May [25x]

Box of news ♦ 002

10. května 2014 v 14:00 | blair.

Psaných novinek se určitě objevilo hodně, ale já jsem vybrala jen ty nejlepší a napíšu to do krátkého článku. Opravdu je už tak hodně fotek a myslím si, že už i tak jste si tyto novinky přečetli na jiném blogu.

♦ Seleny první singl z alba "Kiss & Tell", "Tell Me Something I Don't Know", dosáhl 100 miliónů zhlédnutí, tudíž obdržel od VEVA certifikát. Pokud jste ještě videoklip neviděli, tak se na něj můžete podívat TADY. Dalším cílém je píseň z alba "When The Sun Goes Down", "Hit the Lights". Na tento videoklip se můžete podívat TADY.

♦ Objevily se nomanice pro letošní Much Music Video Awards a Selena nesmí chybět mezi nomivanými. Tento rok je nominovaná v kategorii "FAVE INTERNATIONAL ARTIST OR GROUP". Proti Seleně jsou nominováni One Direction, Taylor Swift, Beyoncé nebo Pharrell Williams. Pokud chcete hlasovat, stačí jenom kliknout TADY. Poté si sjedete dolů na Seleny kategorii a kliknete na SUBMIT.

New videos of DOL Summer Collection 2014

9. května 2014 v 21:55 | blair. |  Other videos
Objevilo se spoustu nových videí pro letní kolekci Seleny vlastní značky Dream Out Loud. Videa jsou vždycky krátká, ale Selena je v nich opravdu dokonalá! Určitě doporučuji se podívat!


Dream Out Loud [NEW PHOTOS] for Summer Collection 2014

9. května 2014 v 21:45 | blair. |  Photogallery Update

Objevilo se spoustu nových fotek pro letní kolekci Dream Out Loud. Konečně jsou fotografie kvalitnější a pokud se jich objeví víc, mohl by z nich v budoucnu někdy být i layout. Selena je na fotkách opravdu dokonalá, nejvíce se mi líbí ta, co je tady na úvodníku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Commercials & Campaigns > Dream Out Loud > Spring Collection 2014 - Photoshoot [08x]

iHeartRadio Music Awards - 1st May

9. května 2014 v 21:32 | blair. |  Photogallery Update

1.května se Selena objevila na akci iHeartRadio Music Awards, kde se bohužel neobjevila na červeném koberci, ale nechala se vyfotit v zákulisí + se objevila i na stagi, kde něco krátce řekla. Selena měla jedndouchý vínový outfit, který se mi moc líbil. Jak můžete vidět, Selena měla opravdu jednoduché líčení, které jí moc slušelo, ale nelíbí se mi moc fotky ze zákulisí, protože je tam podle mě hrozně osvícená a pak vypadá zbytečně hrozně uměle.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Appearances > 2014 > iHeartRadio Music Awards (Show) - 1st May [06x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Appearances > 2014 > iHeartRadio Music Awards (Backstage) - 1st May [07x]

Přikládám i video ze show, kdy se objevila Selena nachvilku na stagi.