Duben 2014

HIATUS BUT I HOPE NOT THE END!

30. dubna 2014 v 14:04 | blair. |  ♦Diary
NA ZAČÁTEK! NÁDHERNÁ ANIMKA TADY, SELENA JE PRINCEZNA!

Opět jdu napsat něco jako moje vlastní rozpovídání, ale jinak to nejde. V poslední době jsem sei říkala, jak to tady celé pozměním a prostě tady z toho udělám skvělý blog atd.. Ale pravda? Vůbec mi to nevychází...

Vždycky si říkám, jak udělám tohle a tamto, ale prostě tomu tak není. Chci to tu změnit opravdu ano..ale když se do toho pustím, za pět minut mě to přestane bavit, protože si říkám: A k čemu to je? Budu nad blogem trávit hodiny svého času, když mi vlastně takovéhle úpravy nic nedají? Stejně jsem na konci s výsledkem nespokojená. Dlouho jsem přemýšlela nad tím co dělat, no nakonec jsem dospěla k závěru. SF už pro mě není to co bývalo. Miluju to tady, baví mě to tu (teď moc ne), ale je tu neuvěřitelný bordel. Od té doby co mám galerii ještě větší, ale je mi to s ní příjemnější. Nicméně už nevím, kam co patří a je to strašný zmatek. Napadlo mě to tu celé obnovit, ale udělat to, mi zase přijde, jako největší chyba. Všechny vzpomínky by zmizely...

Proto dávám hiatus. Nechci končit, možná, že si třeba jednou řeknu, že tu budu, ale nejsem si tím jistá. Delší dobu si plánuji blog už o něčem jiném a je možné, že si ho i založím. Dala bych sem adresu, ale ještě nevím, zda to výjde. Víte Selena je nejlepší osoba v mém životě! Je prostě úžasná! Ale má strašně moc novinek a já to nestíhám, když v tom mám nepořádek. Vyhovovalo by mi spíš, kdybych prostě přidávala jen pár fotek a to by bylo, ale Selena toho má opravdu víc a chci být jedinečný zdroj, což bez všech těch informací nebudu.. Na SF jsem opravdu hodně dlouho a vzdát to nechci, ale možná už je ten pravý čas. Na práci můžu dělat jiné věci, číst si, nebo se učit do školy, kterou nechci zanedbávat, ale taky se učit věci co neumím, protože nejsem žádný chytrák a učení určitě dost potřebuju!

Na zavěr chci poděkovat všem, co si tenhle článek přečetli. Nevím, kdy se vrátím, jestli se vrátím, ale budu určitě na asku, tak se můžete ptát tam:). K affkám asi chodit budu, protože jste nejlepší affka, které jsem kdy měla! Blog mi dává opravdu hodně, ale možná je čas, posunout se dál, nesedět jen za počítačem, aspoň né u blogu a dělat i jiné věci. Neříkám, že je blog špatný, určitě bych ho chtěla, ale jde o to, že toho je prostě moc a Seleny novinky tomu nepomáhají. Proto možná blog o seriálu nebo celebritě, kde toho není moc, by byl lepší volba. Konec konců o Seleně ie opravdu hodně kvalitních blogů, které i sama já navštěvuji:).

PRO TY CO TO NECHTĚJÍ ČÍST: Dávám si hiatus, nevím, kdy přesně se vrátím, k affkám asi chodit budu. Pokud chcete vědět něco víc, najdete mě na asku, kde jsem skoro pořád aktivní.

Wizards of waverly place: The movie

29. dubna 2014 v 19:42 | blair.

|T R A I L E R|P H O T O G A L L E R Y|C S F D|I M D B|

--DOPLNÍM--

Big update of Seventeen Magazine photoshoot

28. dubna 2014 v 19:46 | blair.

Už jsem chtěla s novinkami končit, ale najednou se objevilo spoustu nových fotek z photoshootu pro Seventeen a tak jsem si řekla, že vám je ještě přidám, protože jsou fakt dokonalé! Štve mě, že jsou jenom v tak malé kvalitě, každopádně kdyby nebyly, tak bych s nimi i chtěla layout, i když už z těchto fotek byl. Fotky jsou fakt dokonalé a navíc se jich objevilo tolik! Nemám slov!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Photoshoots > 2014 > Seventeen magazine [55x]

After Chelsea Handler’s Show with Orlando Bloom in Los Angeles - 26th April

28. dubna 2014 v 19:20 | blair.

Objevily se další fotky od paparazzi a to z 26.dubna, kdy se Selena objevila na zábavné show moderátorky Chelsey Handler (takže to nebyl koncert, omlouvám se, za špatnou informaci!). Paparazzi Selenu vyfotografovali venku po shlédnutí komediální show. Selena se dokonce venku sešla s Orlandem Bloomem, známým hercem. Oba jsou totiž momentálně součástí stejné herecké agentury, protože Selena je nyní s Brillstein Entertainment. Společně si povídali, ale jakmile k nim dorazili paparazzi, každý se vydal na jinou stranu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Instagram videos #01

28. dubna 2014 v 18:58 | blair. |  Instagram videos
Selena opět aktualizovala svůj Instagram, ale tentokrát o 4 videa. Dříve Selena aktualizovala Instagram hlavně fotkami, ale teď do videí přidává různé písničky a musím říct, že se mi strašně ty videa líbí. Seleně to tam navíc opravdu hodně sluší. Jinak videa pochází pravděpodobně z 25.dubna, kdy si Selena zašla do nějaké restaurace na snídani a potom tam různě točila i se svými přáteli. Videa přidávám tentokrát rovnou z Youtube. Jinak jsem i pro takováto videa založila rubriku, protože si myslím, že je Selena určitě teď bude přidávat častěji.Gallery Update

28. dubna 2014 v 18:42 | blair.

Jako (skoro) každý den se objevilo spoustu osobních fotek, které najdete v tomto článku. V prvním albu najdete tři fotky s fanoušky. Hned ta první je z 25.dubna, kdy si Selena zašla ven v Kalifornii a zřejmě jí nějaký fanoušek zastihl. Další fotky jsou z show Chelsey Handler. Druhé album je složeno z rare fotek. Na jedné je Selena s Taylor a poté i s Justinem. Nejvíc se mi líbí ta fotka kde je úplně sama, jak se fotí v zrcadle. Je tam úžasná!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Miscellaneous > With fans [03x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Miscellaneous > Rare pictures [03x]

VELIKÁ KVĚTNOVÁ REKONSTRUKCE

28. dubna 2014 v 14:00 | blair. |  ♦Selenafanatics.blog.cz

Protože už jsme tu takovýhle článek dlouho neměli, tak tu nesmí chybět ani teď! Týká se rekonstrukce! Yaay :D! Určitě jste všichni nadšená jako já (ironie). Ale musí to být. Neskutečný bordel v rozcestníkách, rubrikách, článcích mi to tady tak trošku znepříjemňuje. Níže najdete (snad) kompletní seznam věcí, které se musí změnit + časem třeba nějaké dopřidám. Neříkám, že rekonstrukce bude trvat jeden den, může to trvat opravdu dlouho a snad budete spokojeni. Tohle by měla být rekonstrukce, která třeba bude hotová snad do půlky května. Pak bych to tu zase chtěla měnit asi až v půlce července? Nebo na konci, před prázdninami? Ještě nevím no..

Layout ♦ 0% ♦ Otázka času, zapsala jsem se do objednávky, pokud nebudu mezi vybranými, budu shánět dál
Menu ♦ 0% ♦ Přijde s layoutem a tentokrát ho udělám hned, nemůžu se na tohle ani podívat!
Rubriky ♦ 10% ♦ Promazávání rubrik, které nepotřebuji (viz. ty pro galerii)
Rozcestníky (vztahují se sem i články k projektům) ♦ 0% ♦ Nic jsem s nimi zatím nedělala, jakmile dodělám rubriky, začnu
Kontrola affiliates ♦ 0% ♦ Pokud si v nich udělám pořádek, možná ani nebude, možná si jen promažu nějaké blogy, které nejsou aktivní
Layout na galerii ♦ 50% ♦ Layout je už dlouho hotový, ale já pořád nenašla nikoho na nastavení. Možná že si to budu muset nakonec zaplatit, ale kdyby to náhodou někdo uměl a udělal zadarmo, prosím, ozvěte se mi!
Doplnění galerie ♦ 80% ♦ Doplňuji postupem času candids z tohoto roku, je toho holt hodně. Zbytek doplňuji při nahrávání nových fotografií.

TO JE ZATÍM VŠE! POSTUPNĚ SEM TŘEBA NĚCO DOPLNÍM A BUDU SE SNAŽIT I AKTULIZOVAT PROCENTA, NEBO I NĚCO PŘIPISOVAT. KAŽDOU POLOŽKU NAJDETE TAKÉ V MENU A TAM BUDOU PROCENTA TAKÉ, TAKŽE TAM SE SPÍŠE KOUKEJTE!

Selena in studio & convenience store in California - 25th April

27. dubna 2014 v 18:55 | blair.

Protože se v poslední době neobjevily žádné pořádné novinky, fotky z nějaké akce nebo tak, tak jsem na to celkem i kašlala. No po delší době se zase něco objevilo, za což jsem opravdu ráda, takže hned jak jsem to uviděla, musela jsem to jít přidat. 25.dubna, Selenu paparazzi zastihli venku, kdy si zajela do nahrávacího studia a poté do obchodu se smíšeným zbožím. Selena měla prostě totálně dokonalý outfit! Selena měla krásné bílé, květované šaty, k tomu zvolila pletený svetr, světle modré boty na podpatku a klobouček. Jak si můžete všimnout Selena má zřejmě kratší vlasy! Moc jí to tak sluší, jí sluší všechno!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Candids > 2014 > Out and about with a friend in California - 25th April [10x]

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Candids > 2014 > Stops at a convenience store in California - 25th April [10x]

Radio Disney Music Awards 2014 - Results

27. dubna 2014 v 11:45 | blair.

Včera se konaly slavné Radio Disney Music Awards, které navštívila třeba i celebrita známá na Slovensku a Česku, Celeste Buckingham. Selena se na předávání cen neobjevila, ale vyhrála všechny tři ceny v kategoriích, ve kterých byla nominovaná. Níže najdete seznam všech kategorií, ve kterých byla nominovaná a vyhrála! Veliká gratulace, jen tak dál!
01.Song Of the Year
Selena Gomez - Come & Get It

02.Best Song to Dance to
Selena Gomez - "Birthday"

03.Radio Disney's Most Talked About Artist
Selena Gomez

New pictures of clothes from Spring/Summer DOL Collection 2014

27. dubna 2014 v 11:25 | blair.

Omlouvám se, že mi to tak trvá to přidávání, ale když na to nemám chuť, tak mi to prostě déle trvá. Zase ale nechci být se vším pozadu..Mám tu pro vás spoustu nových kousků oblečení, které patří do jarní/letní kolekce DOL. Musím uznat, že některé kousky jsou opravdu vydařené, třeba ty dvoje šaty, nebo košile, ale mně osobně se mnohem víc lípí kolekce Adidas NEO. Přijdou mi takové vyspělejší a více propracované. V galerii najdete všechny kousky oblečení z této kolekce, protože jsem tam předtím ještě žádné nenahrávala. Nových fotek je 10.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link > Commercials & Campaigns > Dream Out Loud > Spring/Summer Collection 2014 - Clothes [71x]