Únor 2014

Selena and Demi Lovato on unite4:humanity!

28. února 2014 v 19:00 | blair.

Selena se včera objevila na akci unite4:humanity a stejně tak její nejlepší kamarádka Demi Lovato. Pojďme se podívat, co všechno se ohledně nich na akci dělo a jak to vypadá i po akci!
Známá zpěvačka Demi Lovato, nejlepší kamarádka Seleny se s ní potkala na akci unite4:humanity a společně spolu zřejmě strávily jako kamarádky úžasný večer. Demi Lovato se na akci objevila třeba i se svým přítelem Wilmerem Valderramou. Selena si na akci převzala jednu cenu a to "Young humanitarian" a při proslovu Demi Lovato poděkovala za to, že jí inspiruje a za to, že společně dělají svět lepší. Zpěvačky se také na akci ale společně vyfotily a tak všem opět dokazují, že jejich přátelství nikdy nebylo ztraceno, nebo přerušeno!

image host

To ale není vše! Dívky pokračovaly v děkování i po akci! Samotná Selena přidala video (proslovu, které jsem vám už přidávala, najdete ho zde) a k tomu napsala, že Demi Lovato moc děkuji za to, že jí zná a že mají sílu změnit svět. Demi Lovato se později ozvala na svůj Twitter a napsala nádherný tweet ve kterém Seleně děkuje také. Tady je vidět, že mají jedinečné přátelství a že přátelství může trvat navěky!

@ddlovato: @selenagomez Jsem na nás pyšná.. Pojďme pokračovat v #unite4good a udělejme rozdíl.. Hrozně moc tě miluju!! 💗💗💗😊

Doufám, že si společný večer holky užily a jsem opravdu vděčná za tu nádhernou fotku! Snad se uvidí na další akci, nebo se ozvou opět. Obě toho dokázaly opravdu hodně a jak sami píšou, opravdu inspirují tisíce fanoušků na světě! A tomu už se říká úspěch!

unite4:humanity Awards - 27th February

28. února 2014 v 17:30 | blair.

Konečně jsem se dostala k jedné z nejkrásnějších novinek dneška! Mám tu pro vás totiž fotky z akce unite4:humanity, kde Selena obdržela cenu "Young humanitarian", což je něco jako mladá lidskost, vlastně je to ocenění za to, jak pomáhá UNICEF. Ve fotkách najdete ty z červeného koberce, z pódia, když si Selena převzala cenu, ale i ze zákulisí. Selena se potkala na této akci například s Williamem H. Macym a nebo Demi Lovato, ale o tom později. Selena zvolila nádherný bílý overal s nějaký potiskem a k tomu lodičky! Vypadala opravdu perfektně! Vlasy měla svázané do culíku a zvolila i stříbrné náušnice. Outfit doplnila naprosto dokonalými nehty a make-upem! Užijte si fotky, protože jsou opravdu nádherné!

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Leaving Nine Zero One Salon - 27th February

28. února 2014 v 17:00 | blair.

Včera, 27.února, paparazzi zastihli Selenu jak navštívila Nine One Zero salón, kam chodí dost často. Selena si tam zašla zřejmě ještě před akcí unite4:humanity a nechala se tam nějak zkrášlit na tuto akci. Objevily se bohužel jenom čtyři fotky, ale Seleně to na fotce neskutečně sluší!

imgbox imgbox imgbox imgbox

Videos from unite4:humanity [27.02]

28. února 2014 v 14:51 | blair. |  Appearances videos
Selena se včera, 27.února, objevila na akci unite4:humanity, kde se rozdávaly ceny za nejlepší pomoc lidem. Mám tu pro vás dvě videa, které jsou právě z této akce. V prvním můžete Selenu vidět na červeném koberci. V druhém videu poté můžete vidět Seleny řeč, kterou přednesla, když vyhrála svoji cenu. Řeč se mi opravdu líbila a dokonce tam mluví i o Demi Lovato! Níže jsem vám celý projev přeložila, protože je opravdu nádherný, tak snad se vám bude líbit tak jako mně!SELENA GOMEZ: "Děkuji. Musím říct, že tohle je moje nejoblíbenější ocenění, které jsem jich dostala, né, že bych jich dostala hodně, ale myslím si, že tohle pro mě znamená nejvíc. Nejprve bych chtěla poděkovat týmu Variety, Antonymu a Unite4Good. Upřímně jsem poctěná, že můžu být na takovém místě s tolika úžasnými lidmi, kteří mě inspirují. Také chci poděkovat své rodině, protože oni jsou ti, kteří mě učili důležitost toho darovat ještě předtím než máme co vrátit zpátky. Vždycky jsem snila o tom, že moje práce bude platforma pro moji generaci a inspirovat je, aby darovali a podporovali sociální spravedlnost. Děkuji. Pracuji s UNICEF od mích 17 let a měla jsem tu čest cestovat po světě a vidět na vlastní oči odhodlání, nadšení a obětavost UNICEF pracovníků a dobrovolníků, kteří pracují na nejnáročnějších a nejobtížnějších místech, které jsem kdy mohla vidět a pokud se chci chlubit na chvilku UNICEF, tak to udělám. UNICEF pracuje ve více než 109 zemích a pracují na zlepšení a záchraně života dětí prostřednictvím zdraví, čisté vody, výživy, vzdělání a nouzových procedur. A oni jsou velmi milí lidé, kteří milují a starají se změnu světa a já si myslím, že tahle úžasná komunita mě inspiruje a přináší mi tolik naděje. A musím říct, že chci poděkovat Demi, protože už ten fakt, že jsme tu v našich 21 letech a vždycky jsme mluvily o využití našich hlasů k pomoci této generaci. Někdy mám pocit, že my jsme ti kteří jsou držiteli a jsem velmi vděčná za to, že mě každý den inspiruješ. Doufám, že můžeme společně kompletně inspirovat tuto generaci a zaměřit se na to, co je skutečně důležité. Takže děkuji moc."


Instagram pictures #16

28. února 2014 v 14:24 | blair.

Jak jsem vám psala v minulém článku, Selena se včera objevila na akci unite4:humanity, kde dokonce i převzala cenu. Na svůj účet na Instagramu dokonce přidala i tuto nádhernou fotku z akce, na které drží svoji cenu. K fotce napsala: "Dostala jsem zdaleka nejlepší cenu - Young humanitarian award! Jsem hrdá na to, že reprezentuji UNICEF od svých 17". Selena to napsala opravdu dokonale a já jí ocenění velice přeji!

image host

Personal pictures #419

28. února 2014 v 14:04 | blair.

Opět tu mám nějaké ty osobní fotky. Jsou rozdělené opět na sety. Tento první set obsahuje tři rare fotky. Selena je na všech opravdu malá, ale všude vypadá kouzelně a roztomile.

image host image host image host
PERSONAL PICTURES #419 - Rare photos - View all photos (3x)
Druhý set je ze včerejška, 27.února, kdy se Selena objevila na akci unite4:humanity. Na akci se objevilo spoustu dalších celebrit a Selena si večer dokonce i odnesla jednu cenu! Na fotkách Selena poskytuje rozhovor a je v zákulisí např. s její kamarádkou Charity. Na jedné fotce také můžete vidět, co si Selena vzala na sebe.

image host image host image host image host image host
PERSONAL PICTURES #419 - unite4:humanity actions - View all photos (11x)

NuvoTV: Five Sexiest Latinas

28. února 2014 v 13:11 | blair.

NuvoTV zveřejnilo seznam 5 nejvíce sexy latinských zpěvaček. Selena se v seznamu objevila také a vy se můžete níže podívat, co k ní napsali.
SELENA GOMEZ

Selena Gomez byla tento rok se svojí kariérou na ohni. Nejen její hity, populární celosvětové turné, její obrat ve filmech a spuštění sportovní kampaně Adidas NEO, hvězda byla všude a nevypadá to, že by se zastavila. Nemůžeme se dočkat až uvidíme, co jí 2014 přinese!

At LAX airport [26.02]

28. února 2014 v 12:57 | blair. |  Candids videos
Selena se ve středu, 26.února, objevila na letišti LAX v Los Angeles. Vracela se totiž z Colorada, ale zatím se neví, co přesně tam dělala. Každopádně jí na letišti zastihli paparazzi a natočili i toto video. Selena jde ve videu rychlým krokem pryč z letiště a ještě se i zastaví, aby se podepsala svým fanouškům.


Emblem3 talking about Selena in interview for Febre Teen

28. února 2014 v 12:38 | blair. |  Other videos
Přeji příjemné dopoledne, odpoledne. Dneska jsem tu brzo a jsem opravdu ráda, že je zase víkend. Každopádně dneska je slušný nával novinek, takže vám je všechny přidám! Jako první tady mám video z rozhovoru pro Febre Teen s úžasnými Emblem3. V rozhovoru se opět zmínili o Seleně a o koncertování. O Seleně mluví v 01:26.


At LAX airport - 26th February

27. února 2014 v 17:24 | blair.

Včera, 26.února, paparazzi zastihli Selenu na letišti LAX v Los Angeles. Selena se vracela domů z další její cesty o které toho zatím není moc známo. Selena se každopádně stavila na návštěvě v Coloradu. Netuším, proč tam zatím jela, ale snad se o tom dozvíme víc. Selena dokonce na letišti poskytla pár fanouškům autogram. Měla na sobě opět dokonalý outfit, celý černý a na to si vzala její zelený kožíšek, který už na sobě několikrát měla. Zvolila také hnědé kozačky, které na sobě měla už dříve také. Na fotkách si můžete všimnout, jak má Selena udělané krásné ombré, konečky má nádherně zesvětlené a strašně jí to sluší!

image host image host image host image host image host