Leden 2014

William H. Macy talks about "Rudderless" on "Late Night With Jimmy Fallon"

10. ledna 2014 v 19:58 | blair. |  Other videos

Režisér nového filmu Seleny, "Rudderless", který by měl mít premiéru 24.ledna na Sundance Film Festivalu, se objevil v pořadu "Late Night With Jimmy Fallon". William (režisér) mluvil právě o tomto novém filmu, Selena by se této premiéry měla zúčastnit, protože sám řekl, že se herci ukáží tento den v divadle, kde budou dělat vystoupení s písněmi, co se ve filmu objeví.Já už se na film hrozně těším, jsem zvědavá a doufám, že tam Selena bude mít trochu větší roli, když jí všude uvádí.

ZDE SE MŮŽETE PODÍVAT NA CELÉ VIDEO


Personal pictures #400

10. ledna 2014 v 19:41 | blair.

Dnes tu mám pro vás opět nějaké osobní fotky, jsou ale pouze jenom dvě. První fotka vůbec nevím odkud je, ale vím, že jí někdo zveřejnil zřejmě na Twitteru. Každopádně Selena je tam opravdu dokonalá. Druhou fotku poté zveřejnila Selenina kamarádka a zároveň tanečnice, Charity, která k ní napsala, že jí chybí být se Selenou na pódiu během turné.

image host image host

Shorty Awards 2014 | VOTE

10. ledna 2014 v 19:32 | blair.

Selena je nominovaná na Shorty Awards 2014 a to hned v několika kategoriích. Pro Selenu můžete hlasovat v jakékoliv kategorii. Níže najdete, kde, jak hlasovat a v jakých kategoriích bude nejlepší hlasovat.

Hlasovat můžete na této stránce. Jakmile se tam dostanete, stačí jenom sjet dolů a už tam máte okno, kde můžete hlasovat. Můžete si vybrat různé kategorie, vlastně můžete pro Selenu hlasovat v jakékoliv kategorii, ale v těchto to bude asi nejlepší: "Music", "Actress", "Celebrity", "Singer", "Comedian", "Charity", "Instagrammer" a třeba "Fashion". Je to ale jen na vás, ve které kategorii pro Selenu budete hlasovat. Každopádně MUSÍTE NAPSAT DŮVOD PROČ. Když si vybere kategorii, máte dole osnovu. Tu necháte a jen za to doplníte důvod proč. Ještě je důležité BÝT PŘIHLÁŠENI NA TWITTERU. Níže se můžete podívat na vzorový příklad.

VZOROVÝ PŘÍKLAD:
♦ I nominate @selenagomez for a Shorty Award in #actress because...she is talented superstar and I love her movies.
♦ I nominate @selenagomez for a Shorty Award in #music because...she has awesome voice and her music is soo good.
♦ I nominate @selenagomez for a Shorty Award in #fashion because...she is my role model!

Selena donated $258,000 to UNICEF USA

10. ledna 2014 v 19:14 | blair.

Jak určitě víte, Selena dlouhou dobu spolupracuje společně s organizací UNICEF, která pomáhá lidem v různých situacích. Jak můžeme vědět, Selena je dost šděrná a o tuto organizaci se stará. Selena totiž věnovala ze své americké části turné, "Stars Dance World Tour", opravdu hodně peněz, konkrétně 258 tisíc dolarů! UNICEF o tom dokonce napsalo tweet, na který se můžete podívat níže.

@unicefusa: Velké díky @selenagomez - USA strana jejího turné vyšplhala na 258,000 dolarů pro UNICEF USA!

Wizards Of Waverly Place - 5th serie?

8. ledna 2014 v 21:15 | blair.

Na internetu se objevila veliká zpráva, která způsobila rozruch mezi fanoušky. Bude 5.série velkolepého seriálu, který Selenu a i ostatní herce dost proslavil? Mluvíme tady o seriálu "Wizards Of Waverly Place". Pokud se chcete dozvědět, jak to bude, čtěte níže!

♦ Na internetu se objevila zpráva, že by měla být další řada Disney seriálu "Wizards Of Waverly Place", ve kterém si zahrála i naše Selena. Dokonce se objevily už i dva názvy pro první a druhou epizodu. První epizoda této řady by nesla název "Alex vs. Mason". Druhá epizoda poté "The New Member of the Family". Na Twitteru se poté fanynka ptala stvořitele tohoto seriálu, jestli je to opravdu pravda. Todd J. Greenwald (stvořitel) však odepsal, že žádná 5.série nebude, i když se to všude píše.

♦ Každopádně pak jsem se dívala na jeho tweety a zjistila jsem, že si s ním psala i matka Demi Lovato, Dianna Garza. Zřejmě si totiž její další dcera (sestra Demi), Dallas Lovato v nějaké epizodě zahrála, ale ta nebyla zveřejněna. Todd poté Dianně odpověděl, že by se snažil herce pro 5.sérii přesvědčit, ale musela by být opravdu velká podpora fanoušků. Poté Dianně také napsal, že si zkusí udělat pár hovorů a poté se Dianně ozve.

♦ Vůbec nevím, co přesně si mám o tomto myslet a ani nevím, jestli jsem to z těch tweetu správně pochopila. Na ty tweety se můžete podívat tady (tweety Dianny a Tedda). Byla bych pro další sérii nadšená, ale zároveň bych byla ráda, kdyby se Selena soustředila na jiné a nové filmy. Ale kdo ví, třeba budou v 5.sérii obsazení úplně jiní herci, jako třeba Dallas Lovato.

Selena and Justin again together? They are having a good time!

8. ledna 2014 v 19:51 | blair.

Připravila jsem si pro vás trochu delší článek o tom, že Selena a Justin byli spolu opět spatřeni! Podle mě spolu opět něco mají, protože jinak by se takto neschovávali. I tak jim to ale dost přeju, vypadá to, že spolu mají pořád krásný vztah a jsem ráda, že spolu tráví tolik času. Vypsala jsem to v takových bodech, protože se mi to lépe psalo a myslím si, že i pro vás je to přehlednější. Na celý článek se můžete podívat tady, ale tam už nic tak podstatného nepíšou.

♦ Justin Bieber a Selena byli toto pondělí vidění opět na segwaích v Santa Cruz a společně si užívali pobyt v přímořském letovisku v Aptos
♦ Dvě sestry viděly v 10 hodin večer v okolí tohoto letoviska mladého muže s černou kapucí a velkými černými slunečními brýlemi. Po boku měl krásnou blondýnku.
♦ Za těmito dvěma převleky byl právě Justin a Selena. Když si uvědomili, že je tyto dvě fanynky viděly běželi se smíchem do Seascape Beach Resort. Mezitím co Selena běžela byly vidět její dlouhé tmavé vlasy, které jí zřejmě z paruky vylézaly.
♦ Po večeři strávili tito dva prý celý večer ve svém apartmánu na balkóně.
♦ Fanynky si byly vědomy, že tento pár byl ve městě, aby byli daleko od Los Angeles a New Yorku a hlavně od paparazzi.
♦ Justin také na svůj Twitter napsal, že byl na dovolené, ale nezmínil Selenu.
♦ Krásný čas s nimi strávil zřejmě také Justinův otec, který se s nimi také asi projížděl na segwayích.
♦ Také se prý objevili na pláži, která za normálních okolností nemá veřejnosti přístup.

♦ Dále mi úžasná Weni, poslala odkaz na jeden zajímavý článek z bravowebu, ve kterém se píše, že prý pomohla Selenu a Justina dát dohromady její nejlepší kamarádka Demi Lovato, která v jejich vztah věří a moc jim to přeje. Prý totiž Seleně oplácí to, když jí pomáhala v léčebně. Vůbec nevím, zda je to pravda, ale zde se na celý článek můžete podívat.

Personal pictures #399

8. ledna 2014 v 19:16 | blair.

Opět přidávám nějaké osobní fotky, které se objevily. Všechny tři se týkají Seleniného velkolepého seriálu, díky kterému se proslavila a ve kterém hrála hlavní roli, seriálu "Wizards Of Waverly Place". Za chvilku vám dokonce napíšu i jeden článek, který bude ohledně tohoto seriálu dost zajímavý. Poslední fotka je zřejmě z natáčení, bude už dost stará, Selena je na ní společně s herečkou Jennifer Stone, která ztvárnila Alexinu kamarádku, Harper.

image host image host image host

People’s Choice Awards: 10 All-Time Best Dressed

8. ledna 2014 v 19:04 | blair.

Na stránkách People's Choice Awards se objevil žebříček 10 celebrit, které měli nejlepší outfity počas té doby, co PCA probíhají. Jinak už dnes se PCA konají, ale myslím si, že Selena nepřijde, její účast není ani potvrzená ale ani vyvrácená. Dokonce byla ale i v jedné kategorii nominovaná! Selena se v tomto žebříčku umístila na krásném 3.místě s outfitem, který na sobě měla v roce 2011, kdy PCA navštívila naposledy. Na celý žebříček se můžete podívat zde.

3.místo - Selena Gomez - 2011
"Come & Get It" zpěvačka dokázala, že jednoduché může být elegantní během vystupování na červeném koberci na People's Choice Awards 2011.

Mama Jan talks about Jelena

8. ledna 2014 v 18:55 | blair.

Mamy Jan se zeptal jeden fanoušek na to, co si myslí o vztahu Seleny a Justina, o tom, že jsou zřejmě opět spolu. Odpověděla na velice jednoduše, ale za to je vidět, že kdyby byli opět spolu (pokud tedy už nejsou) tak by jim to přála.

@OLLVideo: @ATLVox Hey, co si myslíš o Justinovi a Seleně?

@ATLVOX: Myslím si, že Justin a Selena jsou báječní lidé a pokud je jim společně dobře, tak je to krásná věc. Mama J

Nylon photoshoot #03

8. ledna 2014 v 13:23 | blair.

Dneska jsem tu dost brzo, takže vám přidám teď jednu úžasnou novinku, na večer poté můžete čekat možná delší článek o vztahu Seleny a Justina. V poslední době se dost objevují nové fotky ze starších photoshootu, ale protože tu ještě nemám photoshooty doplněné, tak to bohužel nemohu přidávat. Každopádně se objevilo podle mě docela hodně nových fotek z rok starého photoshootu, který byl nafocen pro časopis Nylon! Tyhle fotky opravdu zbožňuji a jsem tak ráda, že se objevily. Podle mě jedny z nejlepších z minulého roku!

image host image host image host image host image host