Leden 2014

Selena in Park City, Utah [20.01]

30. ledna 2014 v 15:08 | blair. |  Candids videos
Přidávám také dvě videa od paparazzi, kteří Selenu zastihlu v Park City ve městě Utah, kdy Selena mířila na filmový festival Sundance. Můžete vidět, že fanoušci byli tentokrát dost nedočkaví a hodně křičeli, ale já se jím vůbec nedivím. Ochranka Seleny to ale zvládla skvěle.

01. Selena in Park City, Utah


Quentin Tarantina reveals his favorite movie of 2013

30. ledna 2014 v 15:00 | blair. |  Other videos
Známého režiséra Quentina Tarantina si nedávno paparazzi fotili na letišti LAX a dokonce se ho i zeptali na jeho oblíbený film roku 2013. Quentin odpověděl jeden ze Seleniných filmů, který z ní udělal přímo ženu a to konkrétně film "Spring Breakers" ve kterém si hrála např. s Jamesem Francem nebo Ashley Benson, Vanessou Hudgens. Odpověď najdete v 0:32.


In Park City, Utah - 20th January

30. ledna 2014 v 14:44 | blair.

Paparazzi Selenu zastihli i 20.ledna, kdy se konal Sundance Film Festival ve městě Utah. Selena zrovna procházela Park City, když zřejmě šla na tento festival a můžete vidět, že se i vyfotila s některými svými fanoušky. Vypadala opravdu krásně, je nádherné jí zase jednou se na paparazzi usmívat.

image host image host image host image host image host

Sundance Film Festival photoshoot

30. ledna 2014 v 14:31 | blair.

Na filmovém festivalu Sundance, který Selena 20.ledna navštívila nafotila s ostatními kolegy z filmu "Rudderless" (Billy Crudup a William H. Macy), nový photoshoot! Photoshoot je opravdu jednoduchý, ale můžete tady krásně vidět, jak má Selena momentálně ostříhané vlasy. Mě se fotografie opravdu moc líbí, photoshoot je strašně jednoduchý, ale krásný a stejně tak i Selena! Líbí se mi jak jsou různě barevná ty pozadí, ale i ty společné jsou opravdu povedené.

image host image host image host image host image host

Sundance Film Festival - 20th January

29. ledna 2014 v 19:51 | blair.

Mám tu pro vás opravdu spoustu fotek z 20.ledna, kdy se konal filmový festival Sundance. Na tomto festivalu se propagoval Seleny nový film "Rudderless". Přináším vám spoustu fotek, které jsou opět rozdělila do alb a že jich je! Selena měla na akci jednoduchý outfit a můžete si všimnout, že má nově ostříhané vlasy, které jí opravdu sluší. Jinak co se týče filmu "Rudderless" dočetla jsem se, že v tomto filmu hraje Selena velice důležitou roli a objeví se ve filmu asi třikrát, škoda, že né víckrát, ale uvidíme sami.

Sundance Film Festival (THE VARIETY STUDIO: SUNDANCE EDITION) - 20th January
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Sundance Film Festival (INSTYLE PORTRAIT STUDIO) - 20th January
View all photos (2x)
imgbox imgbox

Sundance Film Festival (NINTENDO CHALET) - 20th January
View all photos (1x)
imgbox

Sundance Film Festival (THR STUDIO) - 20th January
View all photos (1x)
imgbox

Sundance Film Festival (DAY FOR NIGHT VIDEO LOUNGE) - 20th January
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Sundance Film Festival (CANON CELEBRATES CINEMATOGRAPHY) - 20th January
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Sundance Film Festival (COLUMBIA LOUNGE) - 20th January
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Personal pictures #401

29. ledna 2014 v 18:17 | blair.

V novinkách se posuneme dál a to na akci, která se konala 20.ledna. Konal se totiž známý filmový festival Sundance, který Selena (a další herci z jejího nejnovějšího filmu "Rudderless") navštívila. Objevilo se spoustu fotek, takže začnu osobními. Opět jsem to rozdělila na dvě alba. V první najdete hlavně fotky od fanoušků, s fanoušky a hlavně před halou, kde se Selena s nimi vyfotila. Také je na některých fotkách společně s Billem Crudupem a Williamem H. Macym, který tento film dokonce režíroval. Dále je tam fotka i z focení photoshootu, který na této akci Selena nafotila a třeba i fotka, jak se podepisuje. Druhé album je z párty k tomuto filmu, která se konala po této akci a kde dokonce Selena i vystoupila!

PERSONAL PICTURES #01 (SUNDANCE FILM FESTIVAL - OUTSIDE + INSIDE)
image host image host image host image host image host

PERSONAL PICTURES #02 ("RUDDERLESS" PARTY)
image host image host image host image host image host

Adidas NEO - Promotionals #26

29. ledna 2014 v 18:00 | blair. |  Adidas NEO

Našla jsem ještě jednu staro-novou fotku pro Adidas NEO. Je to vlastně fotka z prvního photoshootu, který Selena pro tuto značku nafotila. Můžet si všimnou, že má na sobě žlutý svetr, o kterém často říkala, že by si ho ráda nechala, protože se jí moc líbí. Selena je na fotografii dokonalá, stejně jako všude jinde.

image host

Adidas NEO - Things from the collection #02

29. ledna 2014 v 17:43 | blair. |  Adidas NEO

Přidávám také spoustu nových kousků oblečení pro značku Adidas NEO, kde je Selena tváří. Jsou to kousky konkrétně pro letní kolekci. Tyhle se mi líbí mnohem víc než ty pro DOL, hlavně se mi líbí ty boty co můžete vidět nahoře a ta kytičkovaná bunda a ty šaty. Ale všechno je opravdu krásné. Spoustu věcí z toho měla sama Selena na sobě, když fotila photoshoot, který jsem vám přidávala a můžete se na něj podívat níže.

image host image host image host image host image host

Dream Out Loud - New pieces designed by Selena #23

29. ledna 2014 v 17:25 | blair. |  Dream Out Loud

S módou a naší Selenou ještě rozhodně nekončíme! Stáhla jsem pro vás spoustu fotek, kde můžete vidět na modelkách nové kousky ze Seleniné vlastní módní značky "Dream Out Loud". Je to konkrétně jarní/letní kolekce, takže už jsou to outfity, které nemají tolik vrstev. Musím říct, že se mi líbí jenom nějaké, kousky předtím mě nadchly určitě víc, ale i tak si nemyslím, že je to zase nejhorší.

image host image host image host image host image host

Dream Out Loud - Behind the scene #01

29. ledna 2014 v 17:17 | blair. |  Dream Out Loud

Přidávám další úžasnou zprávu a to tu, že se Selena v lednu sešla s fotografy a společně začali fotit nový photoshoot pro jarní/letní kolekci pro její vlastní módní značku "Dream Out Loud". Objevily se tři fotky z focení a já už se teď na photoshoot strašně těším, protože jak pro Adidas NEO tak pro DOL jsou fotky vždycky opravdu dokonalé!

image host image host image host image host