Prosinec 2013

Rekonstrukce - Nový rok

31. prosince 2013 v 13:54 | blair. |  ♦Selenafanatics.blog.cz
Ano, opět to tu je, rekonstrukce blogu. Dělám to skoro pořád, ale nějak nejsem s tímto blogem spokojená a protože jsou poslední dny prázdnin, chci je využít nějak k tomu, abych tento blog vylepšila. Rekonstrukce vlastně probíhá od té doby co jsem se na blogu vrátila, takže tu budou i věci, které jsou dodělané.

01. Layout - 100%
02. Menu - 90% (Chybí affiliates ikonky, jinak je k tomuto layoutu hotové)
03. Rozcestníky - 0% (Předělávka stylu i obrázků)
04. Afiiliates - 0% (Probíhá náběr a kontrola, zítra vyhodnotím a tím pádem to bude vyřešené)
05. Doplnění důležitých rubrik - 0% (Chci aspoň nějak doplnit rubriky)
06. Networky - 0% (Určitě aspoň jeden chci)
07. Roztřízení galerie - 100% (Moje záležitost)

To je zatím vše, možná si sem sama něco dopřidám, je možné, že se třeba některé věci neuskuteční, jako třeba networky.

Layout n. 06

30. prosince 2013 v 15:47 | blair. |  ♦Layouts

By: anna (EllieGoulding.blog.cz)
Od - 03.11.2013
Do - 25.12.2013
Fotky: Adidas NEO - Promotionals

Omlouvám se, že přidávám tento článek tak pozdě, ale vzpomněla jsem si na něj až teď. Minulý layout se mi opravdu hodně líbil a moc za něj Anně děkuji. V té době si byla ještě na blogu ddlovato.blog.cz, který určitě zná více lidí, takže ještě jednou moc děkuji. Za krásné bonusky k němu potom děkuji FoXx! Jinak tento nový je do vánoční atmosféry, nevím jak dlouho tu přesně bude, ještě se musím s Ronny domluvit.

Personal pictures #392

30. prosince 2013 v 11:29 | blair.

Selena, Taylor a Demi včera, 29.prosince společně uspořádali videohovor, ve kterém si povídali. Z videohovoru se dokonce objevily dvě úžasné fotky. První fotku přidala sama Selena a tu druhou Demi, ta jí ale přidala později. Jsem opravdu ráda, že se spolu pořád nějak baví a jsem ráda, že tam byla i Taylor. Určitě si to moc užily a navzájem se podporují!

image host image host

Selena and Katy Perry on Britney: Piece of Me

30. prosince 2013 v 11:13 | blair. |  Appearances videos
Selena se 27.prosince objevila na koncertě v Las Vegas, který odstartoval turné slavné zpěvačky Britney Spears, Britney: Piece of Me. Přidávám jedno nekvalitní video, na kterém o přestávce sedí Selena vedle Katy Perry. Moc tam nejsou vidět, ale aspoň můžete vidět, jak to tam vypadalo.


13 Women of 2013

30. prosince 2013 v 11:04 | blair.

Stránka Teen.com udělala žebříček nejlepších 13 žen roku 2013. Selena se umístila na 11.místě. Celý žebříček, najdete níže.

13. Taylor Swift
12. Little Mix
11. Selena Gomez - WHY: Stars Dance album
10. Katy Perry
9. Lea Michele
8. Chloe Moretz
7. Demi Lovato
6. Shailene Woodley
5. Jennifer Lawrence
4. Beyonce
3. Kendall & Kylie Jenner
2. Emma Watson
1. Miley Cyrus

Top 10 searches of 2013

30. prosince 2013 v 10:43 | blair.

Selena se objevila v žebříčku Yahoo, ve kterém vybrali Top 10 celebrit, které byly nejvíce vyhledávané. Selena se umístila na 5.místě, níže se můžete podívat na text k jejímu místu.

5. Selena Gomez
Počínaje tímto rokem, rozchodem, může být velikou příčinou sestupu spirály pro jejího ex, Justina Biebera, pro Selenu Gomez rok 2013 se objevil, aby ji vynesl up-and-up (vysoko). Její album sesadil Jay-Z, debutoval jako č. 1 a vzala si domů cenu za nejlepší popové video na MTV VMA. Některé chybné kroky: Hindi bindi (Styl se kterým se nese píseň Come & Get It a se kterým vystupovala spoustu akcích) a "Getaway".

Personal pictures #391

29. prosince 2013 v 21:15 | blair.

Konečně jsem dopřidala všechny věci, takže už budu přidávat jen novinky. Jsem opravdu ráda, že jsem to dala a teď už se budu věnovat zase úpravě celého blogu, tak mi držte palce. Jako poslední věc tady mám osobní fotky, které Selena za tu dobu co jsem tady nebyla a nebo dopřidávala, přidala. Jsou tam všelijaké fotky, ale všechny se mi hrozně líbí, hlavně ty na kterých je jenom Selena. Jinak většina fotek je z Instagramu, pár dala jen na Facebook. Jinak jsou tam dvě nádherné fotky s Gracie!

image host image host image host image host image host

Arriving at Las Vegas airport - 27th December

29. prosince 2013 v 21:02 | blair.

27.prosince před koncertem Britney Spears, který v Las Vegas Selena navštívila jí paparazzi zastihli na letišti, když přiletěla do Las Vegas. Selena má opět strašně krásný outfit, nejvíce se mi líbí její kozačky. Jinak na posledních fotkách můžete vidět, že se Selena směje, jsem ráda, že jí zase vidíme se na nějakých paparazzi fotkách smát.

image host image host image host image host image host

Britney Spear's Show "Britney: Piece Of Me" Grand Opening - 27th December

29. prosince 2013 v 20:45 | blair.

27.prosince se Selena objevila na koncertě slavné zpěvačky Britney Spears, která v Las Vegas odstartovala svoje turné Britney: Piace of Me. Selena se objevila zde se svými přáteli a jak na fotkách můžete vidět, vedle Seleny seděla zpěvačka Katy Perry, která se se Selenou také dost kamarádi. Na koncertu byla ale také Miley Cyrus, kterou Selena určitě také potakala, protože na předchozích fotkách můžete vidět, jak šla Miley okolo sedadel, kde seděla právě Katy a Selena. Je vidět, že si koncert Selena neskutečně užila a jsem ráda, že si takhle se svými přáteli někam zajde a pořádně si to užije!

image host image host image host image host image host

Personal pictures #390

29. prosince 2013 v 20:18 | blair.

Přidávám várku osobních fotek, kde je fotek trochu více. Je to vlastně mix fotek za tu dobu, co jsem tu nebyla, které jsem nevěděla kam zařadit, nebo nikam nepatří. Najdete zde různé fotky, jako například z focení photoshootu pro Seventeen, nějaké s fanoušky, spoustu rare fotek, nějaké starší, poté třeba z obchodu ze sladkostmi, ty už jsou novější. Poslední fotky jsou z pátku, kdy Selena navštívila koncert Britney Spears v Las Vegas.

image host image host image host image host image host