Listopad 2013

GO! DO WHAT YOU WANNA DO!

29. listopadu 2013 v 21:31 | blair. |  ♦Diary

Zdravím vás po delší době. Možná si někteří z vás říkají, jestli na tomto blogu ještě vůbec funguju. Ano funguji! Dovolte mi prosím abych vám vysvětlila následující situaci za pár dní. Pondělí, úterý jsem nebyla ve škole, měla jsem silnou rýmu a nebylo mi dobře, ve středu jsem ovšem měla už do školy jít. Jenže jsem se probudila a ejhle, teplota 38,5. Takže zpátky do postele. Opravdu mě to naštvalo, protože ten den jsem zrovna do školy chtěla jít. Takže jsem celý týden doma.

Od středy do dneška byly moje dny skoro stejné. Spala jsem a pak celý den ležela u televize a koukala na spoustu filmů. Bohužel jsem už tak unuděná, až to bolí. Koukla jsem ale na spousta filmů, jako je třeba Frozen Ground s Vanessou Hudgens. Je to luxusní film, rozsekalo mě, že je to podle skutečnosti a když jsem na konci zjistila co se vlastně stalo. Vanessa bude mít navíc další film Gimme Shelter, na který se taky dost těším. Jsem teď její velká fanynka (y). Jak můžete vidět, na blog se čas nedostal. Rozhodně mi nebylo dobře na tolik, abych si mohla sednout za PC a starat se o novinky, kterých je dost. Nevím kdy to tady zase doplním, takže je to možná takový menší hiatus. Budu se snažit o víkendu, ale bohužel ho mám celý zaplněný, nevím jak to budu zvládat s tou nemocí a ještě k tomu v pondělí píšu spoustu testů, pokud tedy do školy dorazím. A další věc proč jsem tu nebyla bylo to, že blog dělal bordel. Neměla jsem chuť přidávat články, které se vám stejně neukážou a myslím si, že nikdo není tak čilý, že by si chtěl otevřít archív a všechno to v něm hledat :D. Díky moc, že jste sem i tak chodily, moc vás miluju :*. Jak se těšíte na Vánoce? Já moc, protože mě čekají i narozeniny *_*. Soooo happy♥! To je asi všechno, nějak jsem se rozepsala :D. Nikdo to číst stejně nebude ale tak co. Tak zatím :).

The New York Times: 5 Movies You Need(ed) to See in Theaters

26. listopadu 2013 v 12:06 | blair.

New York Times zveřejnilo 5 filmů, které musíte nebo jste musely vidět v kinech. Seleny úspěšný film Spring Breakers se umístil na 5.místě.

5.Spring Breakers: Možná se budete cítit více příjemně, když uvidíte Harmonyho Korineho v alegorii v pozdí kapitalistické spritualitě (hledání "posvátného", je to ten, který se odlišuje od běžné a hodnotné úcty) - a jeho mladé, sotva oblečené hvězdy - ve svém vlastním domě. Ale procházka hanby poté, co jste film viděli, zvláště, když jste muž starší 40, je důležitá část zážitku.

Personal pictures #378

26. listopadu 2013 v 11:52 | blair.

Přidávám opět pár osobních fotek. Dneska jsou jenom čtyři z toho tři jsou z nedávné párty, která se konala kvůli ukončení Stars Dance World Tour. Dnes totiž Selena odehraje poslední letošní koncert, ale v lednu má v plánu navštívit ještě Austrálii a Asii, takže se máme na co těšit. Jedna fotka je dále ze zákulisí nějaké koncertu, jak se modlí před show se všemi kdo se na ní podílí.

image host image host image host image host

Stars Dance World Tour 2013 - Columbus, USA (Videos) - 23rd November

25. listopadu 2013 v 12:39 | blair.
Také tu mám pro vás ze soboty (22.11.), kdy se konal další koncert, tentokrát v Comlubusu v Ohiu, videa. Jinak toto byl předposlední koncert Seleny, poslední americký, ale zároveň poslední tohoto roku bude zítra, 26.listopadu.

Bang Bang Bang
Round & Round
Like A Champion

Write Your Name
Roar by Katy Perry (Cover)
Love Will Remember
Dream by Priscilla Ahn (Cover)
Who Says
Naturally
Undercover
A Year Without Rain
Come & Get It
Slow Down

Stars Dance World Tour 2013 - Columbus, USA (Photos from fans) - 23rd November

25. listopadu 2013 v 12:31 | blair.

V sobotu (23.11.) se konal další Seleniný koncert, který je součástí americké části Stars Dance World Tour. Konal se v Columbusu v Ohiu. Přidávám fotky od fanoušků ze show. Selena vypadala opět úžasně, po dlouhé době měla zase něco jiného s vlasy.

image host image host image host image host image host

Personal pictures #377

25. listopadu 2013 v 12:23 | blair.

Přidávám druhou várku osobních fotek. Tyto fotky jsou ze soboty (23.11.) kdy se konal další koncert, tentokrát v Columbus v Ohiu. Objevilo se jich opravdu hodně, opět jsou ze setkání s fanoušky před halou, také z rozhovorů, které Selena na koncertě poskytla.

image host image host image host image host image host

Stars Dance World Tour 2013 - Rosemont, USA (Meet & Greet) - 22nd November

25. listopadu 2013 v 11:56 | blair.

Z koncertu v Rosemontu v Illinois (22.11.) přidávám také fotky ze setkání s fanoušky. Selena vypadala opět skvěle, měla rozpuštěné vlasy, lehký make-up, šálu, svetr, pod tím tričko a zřejmě ještě něco a úžasné kalhoty.

image host image host image host image host image host

Stars Dance World Tour 2013 - Rosemont, USA (Show) - 22nd November

25. listopadu 2013 v 11:42 | blair.

Z pátku (22.11.) přidávám také kvalitní fotky od profesionálních fotografů, kterých se objevilo docela hodně a Selena na nich vypadá opravdu dokonale. Strašně se mi líbí ty její vlasy a make-up, na každém koncertě je úžasný.

image host image host image host image host image host

Stars Dance World Tour 2013 - Rosemont, USA (Videos) - 22nd November

25. listopadu 2013 v 11:34 | blair.
V pátek (22.11.) se konal další koncert, tentokrát v Rosemontu v Illinois. Přidávám opět pár videí, které nejsou moc kvalitní, ale aspoň něco.

Bang Bang Bang
Round & Round
Like A Champion
B.E.A.T.
Work by Iggy Azalea (Cover)
Stars Dance
Write Your Name

Cake by Rihanna (Cover)
Roar by Katy Perry (Cover)
Dream by Priscilla Ahn (Cover)
Whiplash
Save The Day
Undercover
A Year Without Rain

Stars Dance World Tour 2013 - Rosemont, USA (Photos from fans) - 22nd November

25. listopadu 2013 v 11:24 | blair.

V pátek (22.11.) se konal další americký koncert, tentokrát v Rosemontu v Illinois. Přidávám pár fotek od fanoušků ze show. Tyhle se mi opravdu líbí.

image host image host image host image host image host