Říjen 2013

Stars Dance World Tour 2013 - Sunrise, USA (Meet & Greet) - 29th October

30. října 2013 v 11:34 | blair.

Přidávám také fotky ze setkání s fanoušky ze včerejška, kdy se konal koncert ve městě Sunrise na Floridě. Selena měla na setkání s fanoušky vlasy volně ropuštěné a měla celý černý outfit. Opět jednoduchý, ale krásný. Jinak se zase neobjevily žádná videa a ani kvalitní fotky, tak si budeme muset chvilku počkat. Na tomto setkání se Selena asi opravdu bavila, protože skoro na každé fotce dělá s fanoušky nějakou vtipnou pózu.

image host image host image host image host image host

Stars Dance World Tour 2013 - Sunrise, USA (Photos from fans) - 29th October

30. října 2013 v 11:14 | blair.

Přidávám pár fotek od fanoušků ze show ze včerejška (29.10.2013), kdy se konal další americký koncert, tentokrát ve městě Sunrise na Floridě. Selena měla opět jiný účes, na hlavě měla několik upletených copánků.

image host image host image host image host image host

Personal pictures #353

30. října 2013 v 11:05 | blair.

Dostáváme se už ke článkům ze včerejška (29.10.2013), kdy se konal další americký koncert a tentokrát ve měste Sunrise na Floridě. Selena se po koncertě opět vyfotila se svými fanoušky a já vám přináším spoustu fotek. Na páté fotce je Selena společně se zpěvákem Austinem Mahonem, který ji přišel navštívit! Opravdu jim to spolu sluší. Selena zatím žádné fotky sama nezveřejnila, tak budeme doufat, že je zveřejní.

image host image host image host image host image host

Why Josh chose the song "Come And Get It"?

30. října 2013 v 10:54 | blair.

Jeden ze soutěžících nejnovějšího X Factoru, Josh Levi, který zpíval na kastingu píseň "Come And Get It" od Seleny, vysvětlil proč si tuto píseň vybral.

JJJ: Zamilovali jsme si tvoje první vystoupení, když jsi zpíval Seleny Gomez "Come And Get It". Určitě to byl riskantní krok, ale ty jsi to zvládnul skvěle!
Josh: Vždycky chci dělat věci, které jsou neočekávané. A ráda měním písně. Jen jsem chtěl dělat věci, které by tito lidé neuhádli. A miluju její píseň. Akustická verze mě přinutila cítit se dobře, proto jsem si jí vybral.

!Ti, kteří nechtějí vědět, nic o prvním živém kole X Factoru, si toto nebudou číst!
Josh bohužel v tomto kole vypadl! Je mi to opravdu líto, miluju jeho zpěv a myslím si, že to mohl vyhrát. Bohužel..Snad se příští rok přihlásí znovu a tentokrát to všem nandá.

At the hotel in Miami, Florida - 28th October

30. října 2013 v 10:42 | blair.

V pondělí si Selena zašla ke svému hotelovému bazénu a i na pláž s přáteli a paparazzi jí u toho vyfotii. Ještě přidávám jedny fotky a ty jsou z hotelu, kde Selenu vyfotili jak se opalovala. Je vidět, že jí to asi nebylo moc příjemné, ale komu ano. Díky tomu, že měla Selena plavky také můžeme na předchozích fotkách vidět, že má tetování (o kterém asi moc lidí nevědělo) na stehně. Má ho už ale delší dobu, protože ho měla už i ve videoklipu k písni "Come And Get It".

image host image host image host image host image host

Interview for Hot101.5 Tampa Bay

30. října 2013 v 10:32 | blair. |  Interviews videos
Během turné Selena poskytla rozhovor také pro Hot101.5 Tampa Bay. V rozhovoru Selena není vidět, je pouze přes telefon. Mluví tam o turné, o Halloweenu, o albu "Stars Dance", také něco vzkázala svým fanouškům a mluví určitě o dalších věcech. Rozhovor Selena poskytla pro rádio ve městě Tampa, kde jí už dneska čeká další koncert.


30SecondsToMars - "City of Angels"

30. října 2013 v 10:19 | blair. |  Other videos
Včera jsem vám přidávala krátkou ukázku z krátké filmu nebo videoklipu k písni "City of Angels" od 30SecondsToMars. Dneska už pro vás mám celý 11 minutový videoklip ve kterém můžete slyšet celou píseň a vidět všechny, kteří se projektu účastnili. Podle mě je ot úžasný nápad, písnička je opravdu krásná a myslím si, že je úžasné, že se zapojilo tolik celebrit. Kromě Seleny se zapojili třeba také Lily Collins, James Franco nebo Kanye West.


Priscilla Ahn about Selena's cover of "Dream" for SiriusXM

30. října 2013 v 10:12 | blair.

Včera jsem vám přidávala video, ve kterém Selena zpívala cover písničky "Dream" od Priscilly Ahn na zvukové zkoušce pro SiriusXM. Priscilla toto video viděla a sama se vyjádřila na svůj Twitter o tomto coveru.

@PriscillaAhn: C co?! Selena Gomez udělala cover na můj song "Dream" pro SiriusXM

Vyhodnocení kontroly + náběru #04

29. října 2013 v 17:53 | blair. |  ♦Affiliates
Takže, jak můžete vidět, zase jsem se jednou snažila a udělala jsem png :D. Což znamená, že tu máme vyhodnocení kontroly, protože já dávám vždycky jenom k vyhodnocení. To png se mi vůbec nelíbí, je to divné, ale tak co, už se mi s tím patlat nechce :D. Do náběru i kontroly se vás zapsalo opravdu hodně, takže jsem zveřejňuji celý seznam. Pár volných míst ještě zůstane, takže nechám otevřený náběr a vy se můžete dále zapisovat ;).

AFFILIATES:

SISTER SITES:

OBSAZENO 18/20

With friends on the beach in Miami, Florida - 28th October

29. října 2013 v 12:23 | blair.

Poté, co Selena byla u bazénu si také zašla se svými přáteli k moři na pláž, kde jak jsem vám už před chvilkou přidávala se také setkala s Ashley Benson a Shay Mitchell. Je vidět, že asi nebyla ráda, když tam byli paparazzi, ale i tak si se svými přáteli odpočinula. Opravdu jim to počasí závidím, protože u nás to dneska nevypadá na nějaké zázraky.

image host image host image host image host image host