Září 2013

Bridgit Mendler sings 10 Song and one of them is "Come And Ge It"

26. září 2013 v 20:23 | blair. |  Other videos
Bridget Mendler poskytla pro Kidz Bop rozhovor, ale není to obyčejný v rozhovor. Ve videu totiž vezme Bridget vždycky jednu kartičku a na ní je napsán kousek písničky, kterou má zazpívat. Mezi kartičkami se objevil i Seleny populární hit "Come And Get It". Kromě této písně zpívala Bridget další písně, jako třeba "Roar" od Katy Perry nebo známý hit od One Direction. Bridget zazpívala všechno opravdu skvěle, má úžasný hlas!


Commercial for NRJ Radio with Selena

26. září 2013 v 20:17 | blair. |  Other videos
Známá francouzská rádiová stanice, NRJ zveřejnila novou reklamu, ve které jsou použité různé záběry celebrit z jejich studia. Ve videu můžete vidět Miley Cyrus, One Direction, ale také právě Selenu. Selena se ve videu vyskytuje hned několikrát na začátku v 0:20 a 0:26 a ke konci v 1:59.


Personal pictures #321

25. září 2013 v 20:52 | blair.

Selena přidala před pár hodinami tuto jednu fotku, na které jsou tři trička a na každém je napsané něco jiného. Je to poskládané a je tam napsáno "Just Dream Forever" (Jen snít navždy). Řekla bych, že ty trička jsou součástí Seleniné vlastní značky, Dream Out Loud.

image host

Picnic with Selena's fans for Adidas NEO in Brasil

25. září 2013 v 14:26 | blair.

Nejsou vůbec žádné novinky, ale přeci vám jenom jeden článek přidávám. V Brazílii se konal takový tajný piknik pro fanoušky Seleny na oslavu zahájení její kolekce Adidas NEO v této zemi. Na akci byly představené některé hlavní části kolekce. Objevilo se i pár fotek, takže můžete vidět, jak to tam probíhalo.

image host image host image host image host image host

Official list of affiliates/favorites

23. září 2013 v 20:02 | blair. |  ♦Affiliates
Officiální seznam affiliates, některé z vás jsem bohužel musela vyhodit, nedělala jsem kontrolu, ale mám zde jenom blogy na které chodím ráda a nenutím se do toho. Volná místa budou časem vyplněna, zapisovat se můžete do náběru TADY.

14. VOLNO
15. VOLNO

Versace Fashion Show at Milan's Fashion Week (#03) - 20th September

23. září 2013 v 18:55 | blair.

V pátek (20.09.2013) navštívila Selena Versace Fashion Week v Miláně v Itálii. Přidávala jsem už spoustu fotek z pózování pro fotografy, přímo ze show a teď tu mám i ze zákulisí, kde byla Selena společně s Donatellou. Na akci se také fotila třeba s hercem Nolanem Gerardem Funkem.

image host image host image host image host

Personal pictures #320

23. září 2013 v 18:42 | blair.

Přidávám jenom dvě osobní fotky. První fotka je ještě z Versace Fashion Weeku, který Selena navštívila v pátek. Na fotce je společně s hercem Nolanem Gerardem Funkem, podle mě by se Selenou tvořili krásný pár. Druhou fotku přidala Selena dneska, jsou na ní její kamarádky.

image host image host

Versace Fashion Show at Milan's Fashion Week (#02) - 20th September

22. září 2013 v 16:03 | blair.

Přidávám spoustu dalších fotek z pátku (20.09.2013) kdy se Selena zúčastnila Versace Fashion Weeku. Objevilo se spouta fotek, kde Selena pózuje, ale nově také fotky přímo ze show. Na fotkách můžete vidět, že si Selena show opravdu užívila. Navíc se mi opravdu líbí jak se oblékla, je to něco jiného.

image host image host image host image host image host

Message for fans about Dubai Music Week

22. září 2013 v 15:57 | blair. |  Personal videos
Selena natočila krátké video ve kterém oznamuje, že se na ní můžeme těšit na akci "Dubai Music Week", kde bude zřejmě vystupovat. Tato akce se bude konat na konci tohoto měsíce, 27.září.


Personal pictures #319

22. září 2013 v 15:51 | blair.

Dnes jsou jenom dvě osobní fotky. První je ještě z Versace Fashion Weeku z pátku, který se konal v Miláně v Itálii, kde se teď Selena momentálně nachází. Druhá fotka propaguje to, že Selena je nominovaná na MTV EMA (Europe Music Awards) v kategorii "Best Female".

image host image host