Srpen 2013

Stars Dance World Tour 2013 - Copenhagen, Denmark (Videos) - 30th August

31. srpna 2013 v 14:59 | blair.
Včera (30.08.2013) se konal v Kodani v Dánsku Seleny první evropský koncert. Tento koncert byl trochu jiný než ostatní, protože tam bylo ohodně menší pódium než v Kanadě a Selena vystřídala za celou show jenom dva outfity. Byly skoro podobné, akorát jeden byl černý a druhý bílý. Trochu mě mrzí, že to nebylo jako v Kanadě, ale i tak ty kostýmy byly skvělé a celá show se Seleně opět povedla. Selena zpívala opět naprosto dokonale! Objevilo se docela hodně videí, ale i tak nejsou všechny. Strašně se mi líbí koukat na ty videa, protože Selena se ve zpěvu opravdu zlepšila. Navíc je tam nádherná a je vidět, jak si to užívá.

Bang Bang Bang + Druhá verze

B.E.A.T.
Work by Iggy Azalea (Cover)
Write Your Name
Dream by Priscilla Ahn (Cover)
Royal by Lorde (Cover)
Save The Day
Undercover

Stars Dance World Tour 2013 - Copenhagen, Denmark (Photos from fans) - 30th August

31. srpna 2013 v 14:43 | blair.

Včera (30.08.2013) se v Kodani v Dánsku konal první evropský koncert, který byl součástí Stars Dance World Tour. Selena měla koncert tentokrát takový menší a jednodušší, pódium nebylo do tvaru S, ale bylo popravdě dost malé. Selena si také vždycky na turné vozila s sebou 8 tanečníků a teď měla jen dvě tanečnice. A nakonec vystřídala v Kanadě čtyři outfity, ale na tomto koncertě jenom dva. I tak jsou to ale nádherné outfity. Objevily se zatím fotky jenom od fanoušků, takže si musíme na kvalitnější počkat.

image host image host image host image host image host

Stars Dance World Tour 2013 - Copenhagen, Denmark (Meet & Greet) - 30th August

31. srpna 2013 v 14:30 | blair.

Přidávám první fotky, které se týkají včerejška (30.08.2013) kdy měla Selena první evropský koncert v Kodani v Dánsku. Mám tu jenom pár fotek ze setkání s fanoušky, protože více se jich neobjevilo. Seleně to tady ale strašně moc slušelo, měla opět rozpuštěné vyžehlené vlasy a červenou rtěnku.

image host image host image host image host image host

Personal pictures #299

31. srpna 2013 v 14:17 | blair.

Selenu včera opět zastihli fanoušci a paparazzi před jejím hotelem, kde se opět fotila s fanoušky a dávala jim podpisy. Také tam už najdete dvě fotky na koncertě, kde se vyfotila s fankou a ještě s jednou reportérkou, pro kterou dělala rozhovor. Dále dvě fotky, kdy odcházela z koncertu, který měla včera v Kodani. Jak můžete na fotkách vidět, včera se Selenou opouštěla hotel i Priscilla, takže to znamená, že s ní cestuje. Selena je na fotkách nádherná a vypadá, že byla odpočinutá na večerní koncert.

image host image host image host image host image host

Ed Sheeran explained scandal of Taylor

31. srpna 2013 v 13:48 | blair. |  Other videos
Nevím, jestli jsem o tom na tomto blogu psala, ale když byli One Direction na pódiu, aby vyhlásili cenu, kterou vyhrála Selena, tak Taylor řekla něco, co způsobilo velký rozruch. Řekla totiž "Shut The Fuck Up" (Drž pusu). Spousta lidí si myslelo, že to bylo myšleno právě na One Direction, protože Taylor chodila s jedním členem, Harryem Stylesem. Ed Sheeran, zrovna nedávno poskytnul rozhovor, ve kterém vysvětlilou celou situaci. Selena totiž těsně předtím než vyhlásili ji jako vítězku řekla, že to vyhraje Miley a Taylor jí na to řekla právě tuto větu, čímž se jí snažila podpořit.


MTV Europe Music Awards 2013 - VOTE

31. srpna 2013 v 13:32 | blair.

Selena se se svými fanoušky dostala do kategorie "Best Fans", která je součástí ocenění MTV EMA (Europe Music Awards), které se vysílají na MTV Europe a Selena v roce 2011 tuto celou akci moderovala a také tam vystupovala s písní "Hit The Lights". Hlasování pro Selenu není jako každé obyčejné hlasování, ale je to trochu živější, můžete si to prostudovat níže. Předávání cen proběhne 30.listopadu v Amsterdamu.

Fanoušci budou vybírat nejen vítěze této kategorie, ale než hlasování začne musíte vybrat kandidáty! 30.srpna se začalo rozhodovat mezi 15 umělci. 8.září se bude každý den vyřazovat jeden umělec, až jich zbyde pouze 5, mezi kterými se bude od 17.září rozhodovat o tom, kdo má nejlepší fanoušky. Selenu budete moci podpořit tak, že TADY kliknete na Join Team a poté budete pro Selenu získávat body. Pokud získáte 425 bodů, budou se vám počítat dvakrát a pokud získáte 775 bodů budou se počítát třikrát. Níže se můžete dočíst jak získat body.

Jak získáte body (Za každou provedenou věc 1 bod):
01. Podívejte se na video
02. Prohlédněte si galerii
03. Přečtěte si článek
04. Zůčastněte se ankety (17.září)
05. Like/Follow MTV EMA
06. Like/Follow na umělce (17.září)
07. Sdílejte/emailem stránku
08. Uveďte někoho na mtvema.com
09. Použijte tag na umělce (17.září)
10. Hlasujte (17.září)

Personal pictures #298

31. srpna 2013 v 13:12 | blair.

Včera šel do amerických kin film Getaway, ve kterém si Selena střihla hlavní roli. Selena se samozřejmě o tomto filmu včera vyjádřila a to tím, že zveřejnila hned dvě fotky. Na první fotce je se svým hereckým kolegou Ethanem Hawkem a ještě její spoluherečkou. Na druhém obrázku jsou vyfocené celosvětové trendy ze včerejška a Selena je vyfotila, protože mezi nimi je i "Getaway".

image host image host

The Getaway - Promotionals #06

31. srpna 2013 v 12:56 | blair. |  The Getaway

Včera jsem vám zapomněla přidat tyto promo fotky, které ukazují na to kolik dní zbývalo do premiéry filmu Getaway. První fotka je ještě ze čtvrtka (29.08.2013) kdy zbýval jeden den do premiéry. Druhá fotka je ze včerejška, kdy už šel film do amerických kin! Selena o tom sama napsala na svůj Facebook a Twitter, ale o tom až později.

image host image host

Personal pictures #297

30. srpna 2013 v 15:28 | blair.

Selena je momentálně už v Evropě a to konkrétně v Kodani, kde jí čeká už dnes první evropský koncert. Selenu zastihli u jejího hotelu fanoušci a tak se s nimi vyfotila, když hotel opouštěla. Selena na sobě měla obyčejné bílé tričko, tepláky, bílé tenisky a bílou kabelku. V ruce si nesla modrou mikinu. Z fotek jde vidět, že na focení s fanoušky měla náladu a celkově měla dobrou náladu, protože se usmívá a dělá ksichtíky.

image host image host image host image host image host

Selena and Prince Roye: New song "Already Missing You"

30. srpna 2013 v 15:10 | blair.

Objevila se informace, že Selena spolupracovala se zpěvákem Prince Roycem na jeho novém albu! Jeho nové album nese název "Soy El Mismo" a píseň, kterou s ním měla Selena údajně nazpívat se jmenuje "Already Missing You". Tato spolupráce není potvrzená na 100%, ale obrázek, který najdete níže, to tak trochu potvrzuje. Na obrázku jsou všechny písničky, které by se na albu měli objevit a jak můžete vidět u čísla 7 je napsána právě tato píseň a také, je tam napsáno, že je doopravdy nazpívaná se Selenou.

image host