Červenec 2013

Layout n. 03

31. července 2013 v 17:43 | blair. |  ♦Layouts

By: Foxx (DailySmiley.blog.cz)
Od - 18.05.2013
Do - 31.07.2013
Fotky: Come And Get It (Videoklip)

Určitě jste si už všimli, že je tady po hodně dlouhé době nový layout. Je to opravdu změna a jsem hrozně ráda, že už je tady nový layout, protože už to opravdu chtělo změnu. Minulý design je ale naprosto podařený a strašně se mi líbil. Měl úplně úžasné barvy a celý byl opět úžasný. Byl tvořen z fotek pro videoklip Come And Get It.

Z100 Radio Studio - 30th July

31. července 2013 v 14:04 | blair.

Selena už minulý týden navštívila show Elvise Durana v rádiu Z100 a včera se tato epizoda odvisílala. Před chvílí jsem vám přidávala rozhovor a teď tu mám pár fotek. Není jich zrovna moc a nejsou zrovna dvakrát kvalitní, ale Seleně to hrozně moc slušelo. Strašně se mi líbí jak měla udělané vlasy a jak se na fotkách směje.

image host image host image host image host image host

Interview at the show of Elvis Duran

31. července 2013 v 14:01 | blair. |  Interviews videos
Selena minulý týden navštívila rádio Z100 a show Elvise Durana a poskytla zde samozřejmě rozhovor. Ten už se objevil na Youtube a má přes 6 minut. V rozhovoru Selena mluví o albu, o jejím dospívání, o narozeninách, o Gracie, o turné, o The Getaway a dalších věcech. V rozhovoru vypadá naprosto úžasně, takže doporučuji se podívat.


Los Angeles Times photoshoot #03

31. července 2013 v 13:47 | blair.

Objevily se další tři fotky pro Los Angeles Times. Tento photoshoot je naprosto dokonalý a tyto tři nové fotky taky. Selena je tady krásně přirozená a moc se mi líbí. Snad se objeví ještě další fotky. Z těchto fotek také můžete čekat i další layout, který se tu objeví už brzy.

image host image host image host

Adidas NEO - Commercials #04

31. července 2013 v 13:40 | blair. |  Adidas NEO
Poslední věc k Adidas NEO je toto video. Je to další zcela nová reklama pro Seleninu kolekci pro tuto značku. Je to naprosto úžasná reklama a můžete tam vidět Selenu v úplně jiném outfitu. Tyto fotky i reklama se mi líbí mnohem víc než první, ale Adidas NEO je prostě skvělá značka.


Adidas NEO - Promotionals #19

31. července 2013 v 13:25 | blair. |  Adidas NEO

Ke kolekci Adidas NEO to ale není zdaleka všechno. Teď tu mám čtyři nové promo fotky, které se objevily. Outfit, který má Selena na prvních dvou jsme ještě neviděli, jsou to úplně nové fotky. Další dvě fotky tam má Selenu už outfit, který jsme viděli, ale i tak jsou ty fotky naprosto dokonalé.

image host image host image host image host

Adidas NEO - Behind the scene #06

31. července 2013 v 13:20 | blair. |  Adidas NEO

Stejně jako každý den v tomto týdnu přidávám opět jednu fotku z focení photoshootu pro Adidas NEO. Tato fotka je opět nádherná, strašně se mi líbí celé to prostředí ve kterém je photoshoot focen. Tentokrát je tam jenom sama Selena, která stojí u nějakých výkresů na zdi.

image host

Arriving at LAX Airport in Los Angeles - 26th July

31. července 2013 v 13:06 | blair.

Objevily se fotky z 26.července, kdy Selena letěla z New Yorku do LA. Fotky z odletu z New Yorku jsem vám už přidávala a teď tu mám fotky jak Selena přistála na letišti v LA. Měla na sobě ten stejný outfit, který jí opravdu moc slušel. Jak můžete na fotkách vidět, paparazzi nedali pokoj Seleně ani když byla v autě.

image host image host image host image host image host

Emblem3 about tour with Selena

31. července 2013 v 12:57 | blair. |  Other videos
Kluci z Emblem3 byli nedávno v show Ryana Seacresta a měli tam rozhovor. Navíc také zazpívali dvě písně (Chloe a One Day). V rozhovoru se jich zeptali na to jak se těší na turné se Selenou, které začne už za chvíli! Kluci řekli, že už se moc těší, hlavně na to, že se budou moci stýkat se Selenou a budou ji moci poznat. Pro fanoušky této skupiny, také tam mluví třeba o tom, jestli s někým chodí.


Selena has sold over 95,000 copies of Stars Dance

31. července 2013 v 12:55 | blair.

Selena a její nové album "Stars Dance", které vyšlo na její narozeniny trhá veškeré rekordy! Její album totiž debutuju jako číslo 1 v US, díky tomu, že se prodalo už přes 95.000 kopií! Její minulé album "When The Sun Goes Down" mělo v prvním týdnu přes 78.000 kopií a skončil s 637.000 prodanými kopiemi.