Červen 2013

92.3 NOW at the Box, NYC (Performance) - 29th June

30. června 2013 v 11:09 | FoXx

Po setkání s fanoušky v rádiu Now 92.3 měla Selena měnší vystoupení, ze kterého se neobjevily moc kvalitní fotky, ale stejně je tu skvělá. Prostředí bylo docela dost tmavé a některé fotky jsou focené přímo od fanoušků. Prozatím se neobjevila ani žádná videa, což je velká škoda.

image host image host image host image host image host

92.3 NOW at the Box, NYC (Meet & Greet) - 29th June

30. června 2013 v 10:59 | FoXx

V rádiu Now 92.3 se Selena setkala s velkou spoustou svých fanoušků a objevilo se neskutečně moc fotek z těchto setkání. Sel je tu na každé fotce moc zlatá .

image host image host image host image host image host

At Lower East Side in New York City - 29th June

30. června 2013 v 10:24 | FoXx

Weni sem před chvílí přidávala candids fotky Seleny a já tu mám pro vás pár dalších, které jsou z Lower East Side. Selena šla do rádia Now a měla na sobě černý top a bílou sukni. Fotila se s fanoušky a podepisovala se jim. Je jen škoda, že je fotek pouze pár.

image host image host image host image host image host

Macy's Fourth of July Fireworks Spectacular - 29th June

30. června 2013 v 10:18 | FoXx

Selena včera (29/6) vystupovala na akci "Macy's Fourth of July Fireworks Spectacular". Zazpívala zde písně "Come and Get It" a "Slow Down". Moc jí to tu v tom oranžovém topu a bílé sukni slušelo a fotky se objevily v HQ kvalitě. Jinak abych se představila, tak jsem FoXx a dělám tu spolu s Weni záskok za blair.

image host image host image host image host image host

At SoHo heading for a concert - 29th June

30. června 2013 v 9:44 | Weni

Dál pro vás mám dalších dokonalých 34 fotek ze včerejška (29.62013) když paparazzi zastihli Selenu jak se fotí v New Yorku s fanoušky. Vzala si na sebe overal, který se mi na ní strašně líbí a opět vypadala naprosto dokonale. A jsem ráda, že se vyfotila s tolika fanoušky.

image host image host image host image host image host

Personal pictures #239

30. června 2013 v 9:29 | Weni

Mám tu pro vás taky hromadu osobních fotek a na většině je Sel s fanoušky a úplně všechny fotky by měli být vyfocené včera. Akorát na první fotce můžete Selenu vidět ještě ve studiu, kde včera nahrávala už poslední písničky z alba a celkově vůbec poslední písničky. Já pořád ale doufám, že nás nakonec překvapí a vydá aspoň ještě jedno album.

image host image host image host image host image host

At JFK airport in New York - 29th June

30. června 2013 v 9:20 | Weni

Selena má dneska opravdu strašně moc novinek tak doufám, že to všechno stihnu. Každopádně máte se určitě na co těšit! Nejdříve přidávám fotky ze včerejška (29.6.2013) z letiště JFK v New Yorku. Sel se dost zakrývala polštářem, který nesla v ruce takže na ni ani nejde pořádně vidět. Každopádně měla opravdu dokonalé legíny a celkem se objevilo 10 fotek v HQ kvalitě.

image host image host image host image host image host

Stage for Selena’s Stars Dance Tour

30. června 2013 v 0:07 | Weni

Jak všichni asi víte letní turné s názvem Stars Dance Wolrd Tour se už blíží a dokonce už začaly probíhat ohledně turné nějaké zkoušky. Dneska odpoledne se na internetu objevily nějaké přeběžné 3D návrhy. Musím říct, že to vypadá opravdu dobře. Hlavně mě zaujmulo to velké "S" a jsem zvědavá jestli to nakonec bude takhle. Jinak zbytek novinek přidám zítra!

image host image host image host image host

Spring Breakers - Stills #35

30. června 2013 v 0:00 | Weni |  Spring Breakers

Taky se objevila nová stillska k filmu Spring Breakers a ta byla před pár hodinami zveřejněna na Facebooku. Jsem strašně ráda, že i po tom co se film vysílal v kinech a celkově už je dávno po jeho premiérách, se pořád objevují nějaké nové fotky. Na téhle je jen Sel a v pozadí je ještě vidět Rachel a dokonce je v HQ.

image host

Kmart Exclusive Q&A

29. června 2013 v 23:42 | Weni |  Interviews videos
Stránka Kmart zveřejnila další video se Selenou a tentokrát se můžete podívat na tento rozhovor kde odpovídá na otázky. Konkrétně je jich teda pouze pět, ale zato video je dlouhé skoro čtyři minuty což je podle mě úžasné. Kdybych měla víc času tak bych vám ho i přeložila, ale bohužel to moc nestíhám. Každopádně se určitě podívejte, Selena je tam úžasná. Mluví o Disney Channelu, pomoci lidem, její kariéře zpěvačky, inspiraci a o umělci s kterým by chtěla udělat písničku.