Duben 2013

Tomorrow :)

30. dubna 2013 v 21:18 | blair. |  ♦Diary

Soo Sorry Guys :(. Já vím, že moje aktivita je opravdu úžasná. Jenže dneska sem odpoledne dělala projekt s kamarádkou a pak jsem se na něco dívala a prostě se mi na blog nechtělo. Teprve teď jsem se nějak zmátořila, abych mohla jít přidávat, ale pravda je, že se mi vůbec nechce. Nejradši bych si udělal čaj, v klidu si sem sedla a začala se na něco dívat :). A taky to tak udělám. Novinky prostě jeden den počkají, navíc se ohledně jedné novinky nic zásadního neobjevilo, tak to snad nějak vydržíte ;). Mám vás všechny strašně ráda a jsem šťastná, když sem chodíte i když tu nic není. LOVE YA SELENATORS!

Come And Get It - Stills #01

29. dubna 2013 v 18:45 | blair. |  Come and Get It

Poslední novinka, která se dnes objevila je tato fotka, která má být údajně ze Seleniného videoklipu k nové písničce Come And Get It. Není to ale nikde potvrzené, takže to může být z jakéhokoliv videa a nemusí to vůbec být z tohoto videoklipu. Četla jsem, že by měl videoklip vyjít už 7.května! Předtím by mělo vyjít lyrics video! Opravdu už se nemůžu dočkat :).

image host

Selena at Radio Disney Music Awards in LA

29. dubna 2013 v 18:39 | blair. |  Candids videos
Před chvilkou jsem vám přidávala fotku Sel a Austina Mahone se kterým se na Radio Disney Music Awards setkala a i vyfotila. Teď tu mám jedno video ve kterém sice není jak se setkali, ale oba natočili jak přicházeli na akci. Sel tam má na sobě oblečení ve kterém vystupovala.


Personal pictures #150

29. dubna 2013 v 18:38 | blair.

Na Radio Disney Music Awards seděla Sel také blízko Austina Mahona. Sel se s ním dokonce někde venku vyfotila, když se spolu setkali. Na sobě má oblečení se kterým vystupovala s Come And Get It. Ta fotka je zlatá a moc se mi líbí co k tomu Austin napsal :).

austinmahone: Právě jsem potkal @SelenaGomez ona je úžasná umělkyně! 😃 #fellowtexans

image host

Spring Breakers - Stills #21

29. dubna 2013 v 18:31 | blair. |  Spring Breakers

Dneska se moc novinek neobjevilo, ale aspoň něco, tak vám to přidám a v osm vám sem hodím to překvapení :). První věc, kterou tu mám je nová stillska ke Spring Breakers. Opět je dokonalá. Jen je škoda, že jediná Sel se tam neusmívá. Ale holkám to tam moc sluší.

image host

Radio Disney Music Awards - 27th April

28. dubna 2013 v 20:09 | blair.

Poslední novinku, kterou dnes přidávám jsou fotky z Radio Disney Music Awards. Najdete zde fotky z červeného koberce i vystoupení a další. Je jich opravdu hodně, ale podle mě jsou úžasné. Sel to slušelo jak na červeném koberci tak na vystoupení :). Opět na vystoupení zvolila něco jiného a opět se mi to líbilo! Vím, že blog, už překročil 3000 návštěvníků, ale dneska už se mi to nechce přidávat, tak zítra ;).

image host image host image host image host image host

MTV Upfront - 25th April

28. dubna 2013 v 19:33 | blair.

Selena se v pátek (25.04.2013) zúčastnila ake MTV Upfront, kde vystupovala s písní Come And Get It, ale také starší písní Love You Like A Love Song. Už jsem vám přidávala dost nekvalitní fotky od fanoušků, ale už se objevily tři kvalitní fotky. Podle mě to Sel hrozně moc slušelo, líbí se mi její líčení, účes a celý outfit :). Stejně jako její vystoupení LYLAS!

image host image host image host

Personal pictures #149

28. dubna 2013 v 19:07 | blair.

Tyto fotky od fanoušků nebo z Twitteru jsou z předávání cen Radio Disney Music Awards. Fotek se objevilo opravdu hodně, ale některé jsou opravdu hodně nekvalitní. Každopádně to Sel na předávání opravdu slušelo, jak na vystoupení tak na červeném koberci :).

image host image host image host image host image host

Personal pictures #148

28. dubna 2013 v 18:46 | blair.

První várka osobních fotek je ještě z New Yorku. Jsou tam fotky jak z rádií s fanoušky tak třeba i z MTV Upfront. Z MTV Upfront se objevily i kvalitní fotky, které vám přidám za chvilku. Druhá várka osobek bude z Radio Disney Music Awards. Sel to s těmi fanoušky moc sluší :)!

image host image host image host image host image host

Personal pictures #147

28. dubna 2013 v 18:23 | blair.

Tuhle osobní fotku jsem vám chtěla přidat samostatně. Je to fotka, kterou přidal Justin Bieber na svůj Instagram. Je na ní naše Sel a dokonce k ní i Justin něco připsal. Vypadá to jako nová fotka, takže jestli je Jelena opravdu zpátky tak jsem nadšená! Sel je tam zlatá a vypadá šťastně :).

@justinbieber: Děláš hudbu moc dlouhou dobu, zlato pojď se pomazlit - ona

image host